Wpis z mikrobloga

Serwus głodówkowe świry!

Ostatni posiłek jadłem 254 godziny temu (10 dni)
19 Kwietnia godz 19:00
od tej pory piję soki (burak, marchew, jabłko, imbir, pomarańcza, cytryna) wyciskane + NFC, witaminki plusssz Potas rozpuszczalne oraz herbatę z maliny - skład to tylko owoc maliny 100% <- mój jedyny ciepły "posiłek".
186cm wzrost
Start 94kg
Obecnie 89kg
Ile jeszcze planuję post sokowy? nie wiem sam, czekam aż ciało da mi jakieś znaki.
Na wodzie wytrzymałem 23 dni, także tutaj 30 dni to plan minimum.
Samopoczucie było pierwsze 5 dni bardzo słabe, teraz z dnia na dzień jest coraz lepiej.
Codziennie rano duży ból głowy, także ciało już przestawiło się na autofagię.
Aktywność ruchowa to spacery 5-10km dziennie.

Odezwę się za kolejne 10dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#glodowka #post #zdrowie #zdrowie #weganizm #dieta
Billybob - Serwus głodówkowe świry!

Ostatni posiłek jadłem 254 godziny temu (10 dn...

źródło: comment_1588230357vvHEbJcDHMIPs34f5Kk56n.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Billybob: głodówka i soki? kurde mirku, ale musisz wybrać jedno. Jesteś na haju fruktozowym który wątrobe #!$%@? równie mocno co alkohol. Daj sobie spokój. Jak głodówka to tylko z wodą i ewentualnie herbatą, kawą etc.
  • Odpowiedz
@Billybob: taka głodówka na sokach trochę mija się z celem :( Liczyłeś ile kalorii dostarczasz? Ile cukru? Chyba zdrowiej i bardziej efektywnie byłoby zrobić sobie np. 5 dni o samej wodzie, kilkanaście dni na deficycie kalorycznym i znowu głodówka.
  • Odpowiedz
@Billybob: Ogólnie spoko niszczysz se ciało bo naczytałeś się "medycyny" alternatywnej spoko ale tylko tak chciałem Ci powiedzieć że mechanizm autofagii nie występuje w organizmie człowieka tylko w populacji drożdży. Mam nadzieję że jesteś tego świadomy.
  • Odpowiedz
  • 0
A nie możesz po prostu jeść 1/4 tego co jadles do tej pory? Efekt uzyskasz ten sam tylko będzie zdrowiej dla organizmu bo dostarczasz mu wszystkiego tylko mniej. Ilu to ja znam co polegli poprzez właśnie takie drastyczne środki. A wystarczy umiar, no i oczywiście DYSCYPLINA.
  • Odpowiedz
@Billybob gościu ale procesy autofagocytozy zaczynają zachodzić w organizmie już po 10-12 godzin po spożyciu ostatniego posiłku. Wielodniowe głodówki są skrajnie nieodpowiedzialne i mogą doprowadzić do zniszczenia wielu narządów w tym nerek i wątroby. Jeśli chcesz schudnąć to stosuj znacznie lepsza dietę 16:8 (8 godzin w ciągu doby podczas których jesz i 16 podczas których nie jesz).
  • Odpowiedz
@Zgnity_Ziemniak występuje. Za odkrycie tego został przyznany Nobel w 2016. Te procesy zaczynają zachodzić 10-12 godzin po ostatnim posiłku, a nie tydzień czy 2 więc to co robi op to skrajną głupota. Jednodniowa głodówka raz na tydzień albo ograniczenie podaży kalorii lub stosowania tzw okna żywieniowego są znacznie lepszymi pomysłami
  • Odpowiedz