Wpis z mikrobloga

W piątek odebrałem samochód od mechanika, miała być zrobiona geometria. Troche się naszukałem kto to zrobi, bo ustawia się ją podkładkami pod wahacz. No nic samochód odebrany, zrobione. Podczas jazdy ściąga troche na prawo. Jako że odebrałem juz po 16, jak zamykali warsztat, to myślałem że zadzwonie dzisiaj, w poniedziałek. No coż, wczoraj na dziurze odkręcił się wahacz XD Gdyby tego było mało, śruba od wahacza przebiła amortyzator XD A mialo być tak pięknie.
Takiego amortyzatora juz nie dostane, a nie da sie wyklepać (,)

Pic rel
#motoryzacja #zalesie
Drail - W piątek odebrałem samochód od mechanika, miała być zrobiona geometria. Troch...

źródło: comment_1587968641QMstrPpNwUrFBgR0rtf37M.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
  • 23
@Drail pierwsze wrażenie o mechaniki może i złe ale wydaje sie że facet uczciwy. Człowiek ma prawo do błędu, czego skutki mogą być oplakane, na szczęście nie stało się nic złego. Osobiście chyba bym dał gościowi do poprawki auto ze względu na postawę jaką wykazał w związku z sytuacją jaka się wydarzyła.
  • Odpowiedz
Drail 16 min. temu

+92

A więc tak, byłem u mechanika. Nie byłem przygotowany na to że przeprosił, powiedział że może nie zauważył i tak dalej. Ogólnie mega plus, bo nie stał przy swoim. Zaproponował że odda mi $ a on to naprawi za darmo. Jednak stanęło na tym, że zatrzyma on pieniądze, jednak pokryje koszty naprawy w innym serwisie. No i to by było na tyle. Jestem trochę zmieszany, ponieważ był
  • Odpowiedz
@Drail: Brawo, trafiłeś na Janusza. Szczerze i naprawdę współczuję, bez żadnej ironii. Chyba sporo osób miało przeboje z jakimś nieuczciwym mechanikiem w życiu. A oni nadal koszą kasę i nabierają innych :-/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drail: Podrzuc, co Ci szkodzi? Zwykły ludzki błąd, może stres może coś. Widać, że facet podchodzi z szacunkiem do klienta i nie wymyśla debilizmow.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xaliemorph: Jakiego Janusza bordo? Mechanik zachował się spoko, nie kłamał i zaproponował zwrot kasy i naprawę za free.

A więc tak, byłem u mechanika. Nie byłem przygotowany na to że przeprosił, powiedział że może nie zauważył i tak dalej. Ogólnie mega plus, bo nie stał przy swoim. Zaproponował że odda mi $ a on to naprawi za darmo. Jednak stanęło na tym, że zatrzyma on pieniądze, jednak pokryje koszty naprawy
  • Odpowiedz
@Drail: w sumie może warto żeby mechanik naprawił swoje błędy. Myślę, że za drugim razem sprawdzi Twoje śruby z trzy razy, czy na pewno wszystko dobrze dokręcił, a to jednak nie jest planowanie głowicy i myślę, że po prostu miał gorszy dzień.
  • Odpowiedz