Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MakaronDomowy: #!$%@? kiedyś to były Polimaty, teraz to drugi Kamel, którego z resztą z pasją kopiuje. Te żarty są tak #!$%@? suche że nie da się oglądać bez przewijania.
@trueTesto: a co do Myśliwca to wciąż zdarza mu się zrobić dobry film, ale już od ponad roku oglądam go na x1,25 prędkości i z automatu przewijam 1/10 początku filmu bo zanim zacznie mówić konkrety to tyle trwa "rozpęd"
@Newosxso: TBH czasami się mówi, że artysta na pewnym poziomie nie musi już niczego udowadniać i po prostu robi swoje. Natomiast myślę, że w świecie nauki to tak nie działa, ALE w świecie popularno-naukowym już trochę tak.
Gdybym przez 5 lat prawie codziennie miał się zadawać ze społecznością Youtuba i wszystkich pseudonaukowych ośrodków, to też by mi się charakter i ego zmieniło ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczerze
@PeplaPL dobrze mówiłeś do momentu. Nie może oczekiwać tego że ludzie pozytywnie przyjmą jego przekaż z uwagi na przeszłość. To tak jakby Małysz wrócił do skoków, notowałby bardzo słabe wyniki z uwagi na wiek jednak z uwagi na przeszłe sukcesy miałby mnożnik punktów x4. Albo dyby jakiś bardzo mądry człowiek na starość zachorował na Parkinsona i popadł w całkowitą dementuje, wtedy ludzie też mieli by się z nim zgadać z uwagi na
@Newosxso: no tu masz rację, że nie wolno spoczywać na laurach. Natomiast tego czego raczej nie warto Dawidowi odbierać to ciągły wysoki poziom weryfikacji danych, przez co może skrótowo pełnić rolę zaufanego źródła, ale nie może stanowić Autorytetu. Jeżeli chodzi o charakter to już kwestia wolna :D
@trueTesto: on jest typowym odźwierciedleniem doktoranta na uczelni, który ma zajęcia ze studentami i na siłę musi pokazać jaki to on nie jest mądry i ponad że za #!$%@? nie potrafi w prosty sposób omówić i przekazać prostych treści, sam się potrafi wkręcić w swoje dygresje i hiperbolę tak że studenci się #!$%@?ą , zniechęcają , przestają uczyć a on na koniec #!$%@? trudnego kolosa z przedmiotu który jest wyceniony na
@PeplaPL: Chyba sobie kpisz z faktów. W ostatnim filmiku pieprzył, a przynajmniej takie robił wrażenie, że po pierwsze eksperci są jednomyślni, a po drugie, że duża grupa ekspertów opracowuje strategię. Oba twierdzenia są fałszywe.

Po pierwsze eksperci nie są jednomyślni. Są wybitni eksperci, którzy mówią, że lockdown jest zupełnie zbędni. Po drugie wcale nie ma dużej grupy ekspertów podejmującej decyzję tylko bardzo malutka np. tak jest w Berlinie. A reszta się
@rysiekryszard: musiałbym obejrzeć jeszcze raz film o którym mówisz i dokładnie zweryfikować to co mówisz oraz źródła z filmu Dawida, żeby być dokładnym trochę mi to zajmie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@vartan:

coś przespałem? Co z nim jest obecnie nie tak?

Przeciąganie filmów do granic niemożliwości, wielokrotne powtórzenia a la Grzesiu Braun, wtórność materiałów i ich miałkość (35+ minut o tym, że ktoś napisał durny tekst na JOEMONSTERZE - poważnie?), sztuczna teatralność i niespodziewany narcyzm ("dzisiaj zobaczycie wkurzonego Dawida"), gwiazdorzenie.

Szkoda, swego czasu mój ulubiony kanał na polskim YT. Tęsknię za skromnym, rzeczowym, merytorycznym UNB.
po drugie, że duża grupa ekspertów opracowuje strategię. Oba twierdzenia są fałszywe.


@rysiekryszard: wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, ale faktycznie tak powiedział. Szkoda, że nie przyznał się wtedy, że sam współpracuje z polskim Rządem, co sprawia, że przestaje być bezstronny.
@sbcs: @trueTesto: Nadal jest spoko, to fakt. Ale jego filmy ogląda mi się jakoś ciężej niż na początku.
I nie mówię tu że są gorszę, bo nadal trzymają poziom merytoryczny, ale są... za długie. To o czym opowiada czasami dało by się zamknąć w 15 minutowym filmie.
@trueTesto: Lepiej zobacz jak gonciarzowi kwarantanna #!$%@?ła i sprawdzenie rankingu polskich youtuberów("dyskretnie" sugeruje i nie rozumie jak to jest, że on na takiej pozycji, a inni po kilku miesiącach to co on i dalej) oraz dobijanie do 1m subskrypcji. Miniaturki robi kijowe, zaczął przeklinać (ponoć tak miał kiedyś).
Spamuje wideo po kilka minut chyba codziennie i robi w nich jakąś kicz sztukę na siłę.