Wpis z mikrobloga

@chozi: XDDD odezwał się psycho fan co nie da skrytykować.


@trueTesto: Argumenty po #!$%@?. Przecież napisałem dzbanie, ze uważam ze krytyka jest Ok, ale jak jest konstruktywna. Odpowiesz w końcu mi na pytanie? Czy dalej będziesz się pogrążał?
@trueTesto: Od jakiegoś czasu pieprzy trzy po trzy. Rozpoczyna 10 wątków na raz a żadnego nie kończy. Lubilam go oglądać jak siedział w swoim pokoiku z kaczuszka na polce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Problem czy nie problem jest taki, że podchodzi on do tematu zbyt naukowo i poważnie jak na youtube, nawet chyba w tym odcinku mówił że specjalnie omawia temat z każdej strony, żeby nie było potem wątpliwości, czy komentarzy od czepialskich do wyjaśnienia. Teraz jest merytorycznie, ale czasem chaotycznie, nie ma jednej linii której by się trzymał przez cały odcinek, tylko jesteśmy w kilku wątkach naraz i idzie się w tym pogubić. Pewnie
@trueTesto: Nabrał luzu i odwagi, ale też ma teraz trochę mniej, charakterystycznej dla siebie wcześniej skromności. Nie wiem czy to źle, że w siebie wierzy. Filmy w większości dalej są dobre, trudno przez tyle lat poruszać same wielkie tematy.
A książkę promuje, bo to coś, co kosztowało go dużo PRACY, widać to w treści, więc naturalnie, że chce na niej zarobić i ją reklamuje.