Wpis z mikrobloga

@trueTesto Przecież mówił że będzie sporo dygresji i film będzie zrealizowany w innym niż zwykle przyjętym kanonie na jego kanale.

Poza tym bardzo trafny, ja tam popieram z całego serca. Głupków trzeba #!$%@?ć, a takich którzy szerzą fake newsy punktować i skłaniać do sprostowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą zawsze mnie bawią komentarze "przerost formy nad treścią" od jakiegoś losowego randoma z internetu. Koleś w temacie prezentowanym
@trueTesto: Ale jak już doszedłeś do takich wniosków i postanowiłeś podzielić się z nami swoimi przemyśleniami, to może wysiliłbyś się odrobinę i uzasadnił swój wysryw?

Swoją drogą, tutaj od zawsze to działa w prosty sposób. Jebnie ktoś chwytliwym hasełkiem bez żadnych konkretów, wpadnie kilka plusów, bo w sumie każdy na upartego dopasuje własne zdanie do wrzuconych tu ogólników, a potem to już lawinowo jeb pełno plusów od picrel masy tęgich umysłów
Pobierz chozi - @trueTesto: Ale jak już doszedłeś do takich wniosków i postanowiłeś podzielić...
źródło: comment_1587929505aq0V9hg8ej6TiRd6DNaWjW.jpg
@chozi: a umiesz czytać? Nie jestem naukowym bełkotem żeby jedno zdanie rozwadniać na 20 stron


@trueTesto: A ty umiesz odpowiedzieć na pytanie? Czy będziesz dalej #!$%@? od rzeczy, stosując równoważniki zdań?
Jak nie umiesz się wypowiadać, to zamilcz.