Wpis z mikrobloga

Typowy polski kościół o powierzchni 200m^2
XD 17 osób w środku i 26 na zewnątrz.

Już nawet tego nie zgłaszam, bo psy z bemowskiej komendy dalej się boją księdza proboszcza z bolkowskiej XD
Po prostu jutro poskładam oficjalne skargi na konkretnych funkcjonariuszy i interwencje na komendę, sanepid i dodatkowo do ioś (za dźwięki o natężeniu powyżej 55db w terenie zabudowanym generowane z megafonu po 10h dziennie) na piśmie i mailowo.
Dam znać jak kogoś interesuje po otrzymaniu odpowiedzi.

Dzięki tym którzy się przejmowali razem ze mną.
Olać tych samolubnych katoli ¯_(ツ)_/¯

Pamiętajcie na kogo głosujecie i kto daje władze kosciolowi nad organami sprawowania porządku w tym kraju z dykty i kartonu.

#wojnykoronawirusowe #koronawirus #bekazkatoli #bekazpisu

PS. #policja to pały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz bizonsky - Typowy polski kościół o powierzchni 200m^2
XD 17 osób w środku i 26 na zew...
źródło: comment_1587896422n0zp1FlmFNHZhVr5XgBNkH.jpg
  • 203
człowieku a widzisz co się dzieje na targowiskach? W sklepach? Tam się łatwiej zarazisz niż stając przed kościołem. Ale Wy macie ból dupy xd


@mateusz-zahorski: A gdzie ja napisałem, że łażenie po sklepach jest lepsze? Nie dopowiadaj sobie.
@bizonsky epidemia koronowirusa pokazała że ogólnie Polacy mają we krwi donoszenie. Jak w tym kraju ma być dobrze jak gość siedzi w oknie i kapuje jak za komuny na osoby które siedzą na ławce w dużych odstępach i nikomu nie przeszkadzają a tym bardziej nikomu nie zagrażają. Bardziej niebezpieczne jest wyjście do sklepu. PiS na bardzo łatwe zadanie mając takich sługusów w społeczeństwie, ale pewnie powiesz, że plujesz na PiS, to nie
a osoby które siedzą na ławce w dużych odstępach i nikomu nie przeszkadzają a tym bardziej nikomu nie zagrażają. Bardziej niebezpieczne jest wyjście do sklepu. PiS na bardzo łatwe zadanie mając takich sługusów w


@StaryZielony: kościół a religia i wiara to zupełnie inne rzeczy. jakie kościół zagrożenie stanowi dla polski to wiadomo.. nie bez powodu jest dotowany z publicznych pieniędzy.