Wpis z mikrobloga

  • 3326
Typowy polski kościół o powierzchni 200m^2
XD 17 osób w środku i 26 na zewnątrz.

Już nawet tego nie zgłaszam, bo psy z bemowskiej komendy dalej się boją księdza proboszcza z bolkowskiej XD
Po prostu jutro poskładam oficjalne skargi na konkretnych funkcjonariuszy i interwencje na komendę, sanepid i dodatkowo do ioś (za dźwięki o natężeniu powyżej 55db w terenie zabudowanym generowane z megafonu po 10h dziennie) na piśmie i mailowo.
Dam znać jak kogoś interesuje po otrzymaniu odpowiedzi.

Dzięki tym którzy się przejmowali razem ze mną.
Olać tych samolubnych katoli ¯_(ツ)_/¯

Pamiętajcie na kogo głosujecie i kto daje władze kosciolowi nad organami sprawowania porządku w tym kraju z dykty i kartonu.

#wojnykoronawirusowe #koronawirus #bekazkatoli #bekazpisu

PS. #policja to pały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bizonsky - Typowy polski kościół o powierzchni 200m^2
XD 17 osób w środku i 26 na zew...

źródło: comment_1587896422n0zp1FlmFNHZhVr5XgBNkH.jpg

Pobierz
  • 203
  • Odpowiedz
@snitch mi chodzi tylko o donoszenie, nie chodzi mi i to że ludzie tutaj przyszli do kościoła. Po prostu trzeba być zwykłym komuchem, w Polsce nie będzie lepiej dopóki będziemy sobie nawzajem zazdrościć i dążyć do tego aby ktoś miał gorzej od nas a nie abyśmy mieli lepiej. Gość siedzi w oknie i ma za zle że inni wyszli zaczerpnąć świeżego powietrza a na dodatek ogarniają podstawy bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz
@StaryZielony: Zazwyczaj ci co zazdrosna i utrudniają zycie innym to zwykle głupki a z takimi zyje się nie łatwo dlatego trzeba unikać. Op wspomniał coś o megafonie zakłócaniu ciszy, no i pewnie o to ze wzywał milicje i prawa nie są respektowane równo wobec wszystkich no bo to polska właśnie. Nie wiem jego pytaj.
  • Odpowiedz
  • 7
@StaryZielony nie donoszę na obywateli, zgłaszam naruszenia kościoła i policji które nadużywają uprawnień i przywilejów do właściwych organow. Oczywiście możesz stać i patrzec jak policja kogoś będzie palowala, a ksiądz gwałcił, bo to też kapusiostwo jest przecież jak takie cos zglosisz, Twoja sprawa
  • Odpowiedz
  • 0
@StaryZielony nieprawda, poczytaj jak to argumentowałem wcześniej, to był skrót myślowy dla lepszego kontrastu, bo widzę że nie umiesz czytać ze zrozumieniem tego o czym pisze w tym wpisie i wszystko dla ciebie jest czarno-biale
  • Odpowiedz
  • 2
@snitch nie, za to ksiądz indoktrynuje okoliczne bloki przez megafon a policja uważa że w ich opinii nie przekracza to norm dźwięku XD straszne głupki z tych policjantów z bemowa
  • Odpowiedz
  • 2
@Sernik2323 spoko, planuje sobie kupić taki sam iumilac ludziom dookoła niedzielę jak ksiądz ciekawe czy policja dalej będzie twierdziła że nie ma na to przepisu (bo teraz tak twierdzą i mm to nagrane XD)
  • Odpowiedz