Wpis z mikrobloga

  • 3326
Typowy polski kościół o powierzchni 200m^2
XD 17 osób w środku i 26 na zewnątrz.

Już nawet tego nie zgłaszam, bo psy z bemowskiej komendy dalej się boją księdza proboszcza z bolkowskiej XD
Po prostu jutro poskładam oficjalne skargi na konkretnych funkcjonariuszy i interwencje na komendę, sanepid i dodatkowo do ioś (za dźwięki o natężeniu powyżej 55db w terenie zabudowanym generowane z megafonu po 10h dziennie) na piśmie i mailowo.
Dam znać jak kogoś interesuje po otrzymaniu odpowiedzi.

Dzięki tym którzy się przejmowali razem ze mną.
Olać tych samolubnych katoli ¯_(ツ)_/¯

Pamiętajcie na kogo głosujecie i kto daje władze kosciolowi nad organami sprawowania porządku w tym kraju z dykty i kartonu.

#wojnykoronawirusowe #koronawirus #bekazkatoli #bekazpisu

PS. #policja to pały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bizonsky - Typowy polski kościół o powierzchni 200m^2
XD 17 osób w środku i 26 na zew...

źródło: comment_1587896422n0zp1FlmFNHZhVr5XgBNkH.jpg

Pobierz
  • 203
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 450
@bizonsky: bez przesady, przecież stoją w ładnych odstępach. Jak chcą to niech sobie chodzą na własne ryzyko¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 211
@ZeT_ no właśnie nie wszyscy a w kościele w środku to już w ogóle
I nie chodzą na własne ryzyko, bo się potem spotykają z innymi ludźmi siła rzeczy na miescie
Ale co ja tam wiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@bizonsky: ale to jak to sobie wyobrażasz, że wszyscy będą siedzieć w domu i się nigdzie nie ruszać dopóki nie zrobią szczepionki? Przecież to nie ma racji bytu, że ludzie będą siedzieć przez 1,5 roku w domach i nic nie robić. Nie wiem jak wewnątrz, ale na zewnątrz nie widzę, żeby ktoś się na kogoś pchał
  • Odpowiedz
  • 37
@ZeT_ uważam że trzeba wykazywać wszelkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu organow panstwowych kiedy w innych sytuacjach, dotyczących różnych grup społecznych, te same organy nadużywają swoich przywilejów na niekorzyść obywateli
Przykład z wczoraj strajk przedsiębiorców w Katowicach.
Ludzie wyznajacy religie której wysoko postawieni kapłani mówią że nieprzestrzeganie zasad w trakcie epidemii to łamanie 5 przykazania, mogliby jednak darować sobie zebrania po 40 osób i bycie świętszymi od papieża. Dla dobra innych, zamiast bycia samolubnym.
  • Odpowiedz
  • 3
Nigdy nie zrozumiem mentalności takich wielkich prawilniakow jak @trytyty
I am 16 and i am so ACAB, ale nie przeczytam o czym jest seria wątków
XDDDD
ha tfu
  • Odpowiedz
  • 20
@Wykopowiedz przecież piszę ze tego już nawet nie zgłaszam. A pisma poskładam, żeby mieć pełniejszy obraz tego jaki procent naszego państwa składa się z wielkiej czarnej pały, a jaki ze skrzyżowanego z nią krzyża.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bizonsky: Ale ja tu nie mówię o kapłanach tylko o ludziach, którzy chodzą do kościoła. Księża to jest zupełnie inna historia więc nie wplątuj ich w to dla własnej korzyści
  • Odpowiedz