Wpis z mikrobloga

  • 3326
Typowy polski kościół o powierzchni 200m^2
XD 17 osób w środku i 26 na zewnątrz.

Już nawet tego nie zgłaszam, bo psy z bemowskiej komendy dalej się boją księdza proboszcza z bolkowskiej XD
Po prostu jutro poskładam oficjalne skargi na konkretnych funkcjonariuszy i interwencje na komendę, sanepid i dodatkowo do ioś (za dźwięki o natężeniu powyżej 55db w terenie zabudowanym generowane z megafonu po 10h dziennie) na piśmie i mailowo.
Dam znać jak kogoś interesuje po otrzymaniu odpowiedzi.

Dzięki tym którzy się przejmowali razem ze mną.
Olać tych samolubnych katoli ¯_(ツ)_/¯

Pamiętajcie na kogo głosujecie i kto daje władze kosciolowi nad organami sprawowania porządku w tym kraju z dykty i kartonu.

#wojnykoronawirusowe #koronawirus #bekazkatoli #bekazpisu

PS. #policja to pały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bizonsky - Typowy polski kościół o powierzchni 200m^2
XD 17 osób w środku i 26 na zew...

źródło: comment_1587896422n0zp1FlmFNHZhVr5XgBNkH.jpg

Pobierz
  • 203
  • Odpowiedz
  • 3
@bizonsky Jedź na zachód to posłuchasz nawoływania z minaretu( ͡º ͜ʖ͡º) w lesie/sklepie by Ci nie przeszkadzali. Dopóki jeden krzyż będzie na wieży, wam antykatolikom będzie przeszkadzać wszytko.
  • Odpowiedz
  • 5
@Zwardi nie jestem antykatolikiem ale jestem przeciwnikiem kazania słuchania kazań osobom niewierzącym mającym w takim samym stopniu prawo do korzystania z wolności wyznania jakie ustanowione jest w konstytucji
  • Odpowiedz
@bizonsky ci na zewnątrz nie robią nic złego. Możesz sobie tak z ziomkami łazić po parku, możesz tak stać z ludźmi w sklepie, siedzieć w pracy. Teraz to się ich czepiasz, żeby zrobić na złość katolom.
  • Odpowiedz
  • 0
@zasadzka01 nie, czepiam się policji i zarządców kościoła
i tak, jestem przeciwnikiem takich zgrupowań gdziekolwiek w czasie pandemii i się do nich nie przyczyniam jeśli mogę
oni wybrali inaczej a ja to potepiam
  • Odpowiedz
  • 10
@bizonsky kręcisz afere z dupy i tyle. Mnie to #!$%@? obchodzi kto co robi. Chcą to niech stoją. Na biedronki tez skladasz skargi jak jest 3 osoby za duzo? Bo by wypadało skoro jesteś taki skrupulatny. A tak poza tym to te twoje skargi i tak z miejsca trafia do kosza, bo maja takie gowno afery w dupie.
  • Odpowiedz
  • 2
@Myslim to jak cie gówno obchodzi to tu nie odpisuj bo wychodzisz na takiego samego hipokryte i ignoranta jak ludzie ze zdjecia
PS. Tak składam też skargi na sklepy
@GratisLPG no to zgodnie z tym wersem do widzenia :)
  • Odpowiedz
@bizonsky: Popieram Twoje działania z całego serca.

Trzeba ograniczać kontakt z innymi ludźmi na ile to możliwe. Dziwię się też niektórym tutaj, którzy nie widzą nic w tym złego.

Do sklepu chodzi się, aby kupić jedzenie. Do pracy, aby mieć za co to jedzenie kupić. Bieganie czy wyjście na rower do lasu działa dobrze na ogólną wydolność organizmu. Dodatkowo zakupy, czy praca pobudzają gospodarkę, która w takich chwilach jak ta wręcz błaga o
  • Odpowiedz
  • 0
@bizonsky "kazania słuchana kazań" o fuck( ͡ ͜ʖ ͡) Chopie o hui ci chodzi, chcesz wolności wyznania dla niewierzących? Czyli co, kościół spagetti cy jak? Idź na dół i powiedz im to ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 4
@Furox próbowałem już dyskutować w ten sposób, ale przeciwnicy moich wpisów nie przyjmują merytorycznych, zdroworozsądkowych argumentów do wiadomości
Fajnie że są jeszcze tacy ludzie, bo mam wrażenie większość widzi w tym tylko inbe albo wystąpienie przeciwko wierze.

@Zwardi tak myślałem właśnie, że będzie za ciezko zrozumieć Ci pojęcie wolności wyznania. Sprawdź sobie na Wikipedii.
  • Odpowiedz