Wpis z mikrobloga

296413,82 - 11 - 8,7 - 8,6 - 6,1 - 3 - 36 = 296340,42

Amba fatima miałbyć maraton ale nima :D Skończylo się na 36km po 4:03/km co i tak jest dobrym wynikiem jak na samotny bieg. No ale co się stało że nie 42km? Otóż woda :D

Niestety pomysł z położeniem wody w krzakach się nie sprawdził gdyż:
1. Schylanie się po wodę podczas biegu powodowało zwolnienie tempa i wypad jedną nogą do przodu żeby się schylić. U mnie się cały czas trafiała lewa noga i po którymś razie zrobił się mini skurcz. Trochę uciążliwy ale do zniesienie

2. Tutaj już hardcore xD zostawiłem sobie wodę w 2 miejscach. Na początku mało co piłem tylko więcej się polewałem. Gdy skończyła sie jedna woda i na 20+ km chciałem wziąć drugą po drodzę okazało się, że jej nie ma xDD
CZAICIE? Ktoś mi #!$%@?ł wodę za 2zł z krzaków xD

No ale stwierdziłem, że ciul biegne dalej jakoś to będzie :D No i do 34km wszystko było gitówa, ale potem dostałem takiego zjazdu że kolejne kilometry były po 4:20 :D Więc postanowiłem, że kończę to, nie ma co się jeszcze bardziej odwadniać.
Ogólnie pocisnąłbym to do końca i skończył 2:55 ale nie ma sensu się tak mordować treningowo jak już się tempa nie trzyma :D Ogólnie nogi dobrze sobie poradziły i te 36km za bardzo mnie nie sponiewierały, jednak odwonienie i zrobiło swoje :D

Ale już wiem co jest głównym moim celem na jesień: praca na core stability i ogólnie mięśniami korpusu. Plecy, brzuch, pośladki to wszystko do wyrobienia jeżeli chce schodzić poniżej 2:40.

Pozdro i z fartem mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sztafeta #bieganie
aukolb - 296413,82 - 11 - 8,7 - 8,6 - 6,1 - 3 - 36 = 296340,42


Amba fatima miałb...

źródło: comment_1587887439rMCUwfayQbUINJsPNkN9L8.jpg

Pobierz
  • 42
W jakich butach biegasz? Myślisz, że sprzęt też robi co swoje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyniku gratuluje, gdybym taki wynik kiedykolwiek #!$%@?ł to poczułbym się raz w życiu jako ktoś
@komx: zależy od poziomu. Im szybciej ktoś biegnie tym bardziej ma znaczenie, ja akutalnie mam tak:
Nike react flyknit, Nike pegasus 36, New balance zante, New Balance 890 :D

Wszystko w zależności jaki to trening im szybszy to lżejszy but i z mniejszą amortyzacją. Typowo startówek nie mam więc biegłem w NB 890, które są startowo-treningowymi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aukolb: pomijając, że niby brakło, to i tak raczej optymistycznie nastawia na kolejne podejście, i na jesień raczej też :D

Jeśli będziesz miał czas, podziel się czym tam chcesz wzmacniać core i okolice, tak wiesz, for science. Jak nie to nie, no ale byłoby to interesujące.
@aukolb: Kurłaaaaaa ja to robiąc dziś te 10km w palnik to sobie na końcu powiedziałem. "#!$%@?ć nigdy więcej takich akcji solo." Na 10 km 7 km pod wiatr (#!$%@? wie jakim cudem ale jakoś tak dziwnie) wody mi pod koniec brakło bo coraz cieplej. I tak jak nie ma tego punkciku przed którego można dogonić/przykleić się to bez sensu.
@mozgogrdyczka: no następne planuje na jesień jeżeli coś się odbędzie, bo jak dałem rade 36km samemu takim tempem to mając "rywali" na trasie, kibiców to ogólnie inne podejście.

Jednak głowa to bardzo dużo w maratonie. W Japonii jak biegłem to ostatnie 5km miałem najszybsze na trasie bo tylko w głowie się boostowałem że wyprzedzam tych "słabych" chińczyków :D

Co do ćwiczeń to tak:
Core, cała seria: https://www.youtube.com/watch?v=u17u1uQE0kA&feature=emb_title
I ogólnie biodra i
@aukolb: No ja początek pod wiatr to trzymanie tempa to już miałem czuć, że #!$%@? za mocno ale tempo musi się zgadzać. Potem trochę lepiej ale końcówka znów pod wiatr to hatfu na takie bieganie solo w palnik i robienie nieoficjalnych życiówek. Pierdziule idę po piwko :D
@gokish: Na #!$%@? jo żyją, ja sprawdziłem ze trening zadziałał. 2:50 w warunkach zawodów jest do zrobienia i tyle mi trzeba wiedzieć. Mogę spokojnie teraz planować treningi na 2:45-2:40 :D

No ja już leżę, piweczko, mięsna pizza i 2 tygodnie bez biegania :D
@aukolb:

Chciałbym tak powiedzieć :D ale u mnie pewno na zawodach bym te 42 minuty poleciał na dyszkę (ja nie taki harpagan jak Ty) a tak 43:30 wleciało i pierdziele. We wtorek biegam dalej nowa rozpiska od nju trenejro (czyli kurła jeszcze wolniej ale za to więcej :D)
@gokish: no ja potrzebuje trochę resetu po oraniu po 100km+ tygodniowo :D

Ale potem od połowy maja już cisnę. Przeprowadzam się i będę miał 500m podbieg niedaleko mieszkania, to będzie wchodziła siła biegowa aż do porzygu ( ͡° ͜ʖ ͡°)