Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 392
Co może czekać kobietę, która decyduje się donosić ciążę i urodzić:
-Ogromny ból
-Rozerwanie odbytu
-Hemoroidy
-Niedowład macicy
-Zatrucie ciążowe
-Nietrzymanie moczu
-Zgaga
-Zaparcia
-Bóle pleców
-Problemy z zębami
-Rozstępy
-Żylaki
-Wypadnięcie macicy
-Anemia
-Odklejenie siatkówki oka

Co może czekać faceta:
-Będzie musiał płacić hajs

Płaku płaku, ja nie chcę brać odpowiedzialności za mój penis.

#logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #aborcja
  • 134
@ierospap: Ciąża jest trudna, bolesna i nieprzyjemna dlatego kobiety powinny bardziej zwracać uwagę na to z kim sypiają. Przerażające to jest ile dziewczyn teraz godzi się na ons czy fwb tylko dlatego że facet jest przystojny (mimo że w głowie ma siano). Obecna pogoń kobiet za seksem z przystojnymi facetami a nie takimi co na prawdę się nadają na ojca jest przerażająca, obecnie mamy zalew nieodpowiedzialnych samotnych matek które dopiero po
no co to jest rodzić do 8 godzin w męce, rzygać 9 miesięcy dalej niż się widzi, ewentualnie mieć rozejście kości łonowej, krwotok wewnętrzny, umrzeć w trakcie porodu czy z powikłań po cesarce, ewentualnie stracić możliwość trzymania moczu i kału dożywotnio bez możliwości reperacji, masz rację, 500 zł miesięcznie to gorsza kara


@fagitty-bobitty: a jakieś komplikacje ma 0,1% matek. Już musiał jakiś na odsiecz przylecieć.
@AkyszLewusie: jakie 2 razy tyle? XDD gościu, gadamy o ciąży i konkretnej sytuacji a ty gadasz ciągle o emeryturach i przywilejach społecznych do których się nawet nie odnoszę bo jestem za tym żeby zrównać wiek emerytalny, naucz się rozmawiać, a dopiero potem do czegoś pij
Co może czekać kobietę, która decyduje się donosić ciążę i urodzić:

-Ogromny ból

-Rozerwanie odbytu

-Hemoroidy

-Niedowład macicy

-Zatrucie ciążowe

-Nietrzymanie moczu

-Zgaga

-Zaparcia

-Bóle pleców

-Problemy z zębami

-Rozstępy

-Żylaki

-Wypadnięcie macicy

-Anemia

-Odklejenie siatkówki oka


Co może czekać faceta:

-Będzie musiał płacić hajs

Płaku płaku, ja nie chcę brać odpowiedzialności za mój penis.


@ierospap: co może czekać faceta, jak władza wywoła wojnę i ogłosi pobór:

- rozerwanie na strzępy
no co to jest rodzić do 8 godzin w męce, rzygać 9 miesięcy dalej niż się widzi, ewentualnie mieć rozejście kości łonowej, krwotok wewnętrzny, umrzeć w trakcie porodu czy z powikłań po cesarce, ewentualnie stracić możliwość trzymania moczu i kału dożywotnio bez możliwości reperacji, masz rację, 500 zł miesięcznie to gorsza kara


@fagitty-bobitty: więcej facetów umiera w pracy, zarabiając na te 500 zł, niż kobiet przy porodzie.

O kalectwach i innych
Co może czekać faceta:

-Będzie musiał płacić hajs


@ierospap: co w konsekwencji może doprowadzić do braku środków na samodzielne utrzymanie, bankructwa oraz powikłań w postaci chorób psychicznych(nerwica, depresja) ze śmiercią samobójczą włącznie.
: porównanie z dupy, zupełnie inny temat. Nie ma sensu podejmować dyskusji z tobą.


@ierospap: z dupy to jest twoje porównywanie konsekwencji czegoś na co człowiek sam się decyduje, do konsekwencji czegoś do czego został zmuszony, zakładając, że aborcja na życzenie byłaby możliwa.

Jak aborcji na życzenie nie będzie, to jak najbardziej obowiązku alimentacyjnego nie należy znosić, bo wtedy obie strony na konsekwencje godzą się w tym samym czasie i obie
kobieta nie może sobie abortować, nie mamy aborcji na życzenie.


@ierospap: Z ciekawości. Wiesz, że w wpisie do którego się odnosisz jest mowa o tym, że tak powinno być JEŚLI kobieta będzie miała dostęp do aborcji na życzenie?

Nikt (poza skrajnymi przypadkami) nie mówi o tym by wprowadzać prawną aborcję w tym momencie, gdy aborcja jest dopuszczalna tylko w niektórych przypadkach.
kobieta nie może sobie abortować, nie mamy aborcji na życzenie.


@ierospap: Może już się pogubiłem w tych dyskusjach na wykopie, ale z tego co pamiętam, to "paper abortion", miałoby być w przypadku liberalizacji prawa aborcyjnego.

Kobieta zachodzi w ciążę, mężczyzna nie chce dziecka, więc zrzeka się do niego praw, a kobieta je rodzi.
Kobieta zachodzi w ciążę, nie chce dziecka, mężczyzna go chce - kobieta ma prawo usunąć, bo to jej
@fagitty-bobitty: te 500 zł trzeba zarobić. I teraz parafrazując:
no co to jest #!$%@?ć po 8 godzin na budowie ryzykując zdrowiem ciężkie maszyny, brud, można spaść i #!$%@?ć sobie łeb, albo może chłopa koparka przejechać, urwać nogę, cokolwiek, wysranie sobie bobaska i siedzenie z nim w domku to gorsza kara.

ja #!$%@?, ile masz teraz przypadków śmierci w trakcie porodu czy z powikłań po cesarce w Polsce? Jebnij się w łeb,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@RobaUrs: Niedowład macicy, atonia (hipotonia) macicy – powikłanie porodu, polegające na zaburzonej czynności skurczowej mięśnia macicy. Może wystąpić przed lub po oddzieleniu się łożyska. Jeśli wystąpi w drugim okresie porodu, powoduje zatrzymanie akcji porodowej i sprzyja niedotlenieniu płodu. Rozkurcz mięśnia macicy powoduje trudny do opanowania i groźny krwotok z naczyń miejsca łożyskowego.

No zabawne w hooooy