Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 392
Co może czekać kobietę, która decyduje się donosić ciążę i urodzić:
-Ogromny ból
-Rozerwanie odbytu
-Hemoroidy
-Niedowład macicy
-Zatrucie ciążowe
-Nietrzymanie moczu
-Zgaga
-Zaparcia
-Bóle pleców
-Problemy z zębami
-Rozstępy
-Żylaki
-Wypadnięcie macicy
-Anemia
-Odklejenie siatkówki oka

Co może czekać faceta:
-Będzie musiał płacić hajs

Płaku płaku, ja nie chcę brać odpowiedzialności za mój penis.

#logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #aborcja
  • 134
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ierospap:

Co może czekać kobietę, która decyduje się donosić ciążę i urodzić:


Zauważ gdzie jest problem - co może czekać kobietę, która DECYDUJE SIĘ donosić
  • Odpowiedz
  • 1
To chyba po siadaniu na butle od Vanisha. Jak % to wygląda? Jak nie chcesz być kobietą, to sobie szpare zaklej i nikt Ci dzieciaka nie zrobi i te konsekwencje ominiesz lul ¯\ ( ͡° ͜ʖ ͡°) _/¯
  • Odpowiedz
@ierospap: Ciąża jest trudna, bolesna i nieprzyjemna dlatego kobiety powinny bardziej zwracać uwagę na to z kim sypiają. Przerażające to jest ile dziewczyn teraz godzi się na ons czy fwb tylko dlatego że facet jest przystojny (mimo że w głowie ma siano). Obecna pogoń kobiet za seksem z przystojnymi facetami a nie takimi co na prawdę się nadają na ojca jest przerażająca, obecnie mamy zalew nieodpowiedzialnych samotnych matek które dopiero
  • Odpowiedz
no co to jest rodzić do 8 godzin w męce, rzygać 9 miesięcy dalej niż się widzi, ewentualnie mieć rozejście kości łonowej, krwotok wewnętrzny, umrzeć w trakcie porodu czy z powikłań po cesarce, ewentualnie stracić możliwość trzymania moczu i kału dożywotnio bez możliwości reperacji, masz rację, 500 zł miesięcznie to gorsza kara


@fagitty-bobitty: a jakieś komplikacje ma 0,1% matek. Już musiał jakiś na odsiecz przylecieć.
  • Odpowiedz
Co może czekać faceta:

-Będzie musiał płacić hajs


@ierospap: Nie, nie może. Na pewno będzie płacił hajs. Po drugiej stronie są tylko mniej lub bardziej prawdopodobne krótkotrwałe niedogodności.
  • Odpowiedz
@ierospap:

Co może czekać kobietę, która decyduje się donosić ciążę i urodzić:


Słowo klucz - decyduje się. Albo decyzje o zachowaniu dziecka ponoszą dwie osoby, albo jest to decyzja tylko kobiety, więc tylko ona powinna ponosić jej konsekwencje. To w końcu to jest wasze ciało i wasz problem, czy jednak nie? Zdecydujcie się xD
  • Odpowiedz
@AkyszLewusie: jakie 2 razy tyle? XDD gościu, gadamy o ciąży i konkretnej sytuacji a ty gadasz ciągle o emeryturach i przywilejach społecznych do których się nawet nie odnoszę bo jestem za tym żeby zrównać wiek emerytalny, naucz się rozmawiać, a dopiero potem do czegoś pij
  • Odpowiedz