Wpis z mikrobloga

Hejka wykop, oceńcie moją wartość rynkową:

+ lvl 24
+ niepaląca
+ 8/10, Twoi koledzy w większości będą chcieli mnie wyruchać, albo przynajmniej będą zazdrościć
+ zarobki w okolicach 10 tys (firma rodziców)
+ prawo jazdy od niedawna, ale brak samochodu
+ wykształcenie licencjat (gównokierunek ale jest)
+ gotuję, piekę, sprzątam, piorę
+ seks 24/7, mam bardzo wysokie libido plus akceptuje większość fetyszy
+ posag( ͡° ͜ʖ ͡°) starzy mają dużo ziemi, w tym las w którym chciałabym postawić chatę
+/- akceptuje i okazyjnie zażywam alkohol, papierosy, marihuanę i niektóre narkotyki (w granicach rozsądku)
+ umiem w pole dance (taniec na rurze)
+ robię kurs masażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+/- język obcy tylko angielski

-księżniczka
-trochę daddy issues

#rozowepaski #kiciochpyta
  • 389
Akurat tez bylem juz z taka jedna 8 lat i od tamtej pory #!$%@? mnie relatywizm moralny.


@InterferonAlfa_STG: w takim wypadku rozumiem skąd to podejście.

albo przeczekasz najlepsze lata zycia wierzac w dyrdymaly.


@InterferonAlfa_STG: wiesz ja już miałem swoją wielką miłość, znajomość od przedszkola, romantyczne wieczory na plaży, serca z kwiatów, zdjęcia nago w śniegu i to właśnie w najlepsze lata.. czasem aż mi głupio że ktoś do 30 się
Hejka wykop, oceńcie moją wartość rynkową:


+ lvl 24

+ niepaląca


Do tej pory to minimum

+ 8/10, Twoi koledzy w większości będą chcieli mnie wyruchać, albo przynajmniej będą zazdrościć


Gdybym dostawał 5zl za każdym razem gdy to słyszałem przed randką w ciemno...

+ zarobki w okolicach 10 tys (firma rodziców)


Czyli zero. Firma rodziców to nie twoje osiągnięcie

+ prawo jazdy od niedawna, ale brak samochodu


Przy 10k miesięcznie? XD


+
Gdybym laske kochal to ani bym nie sciemnial, ani nie latal na boki, ale myslalem, ze to takie oczywiste truizmy.


@InterferonAlfa_STG: Racja. Wychodzę z założenia, że bez miłości czy zauroczenia niema sensu wchodzić w związek. Z drugiej strony są osoby które mają potrzebę bycia w związku, niekoniecznie z miłości i u takich osób moralność schodzi na drugi plan.
@karoxxxx: zawołaj jak będziesz miała te "wymagania" dla faceta. Póki co twoja lista to w większości coś co Ci się przytrafiło (wiek, hajs rodziców - praca / posag, gównokierunek dla papierka, wysokie libido, wygląd) a z rzeczy, które świadczą o tym kim jesteś jest: niepaląca (no sporadycznie), okazyjnie używki, pole dance, masaż i rzeczy w domu, które robi każdy dorosły. A pranie to mnie zawsze rozwala - trzeba zapierdzielać do rzeki