Wpis z mikrobloga

Hejka wykop, oceńcie moją wartość rynkową:

+ lvl 24
+ niepaląca
+ 8/10, Twoi koledzy w większości będą chcieli mnie wyruchać, albo przynajmniej będą zazdrościć
+ zarobki w okolicach 10 tys (firma rodziców)
+ prawo jazdy od niedawna, ale brak samochodu
+ wykształcenie licencjat (gównokierunek ale jest)
+ gotuję, piekę, sprzątam, piorę
+ seks 24/7, mam bardzo wysokie libido plus akceptuje większość fetyszy
+ posag( ͡° ͜ʖ ͡°) starzy mają dużo ziemi, w tym las w którym chciałabym postawić chatę
+/- akceptuje i okazyjnie zażywam alkohol, papierosy, marihuanę i niektóre narkotyki (w granicach rozsądku)
+ umiem w pole dance (taniec na rurze)
+ robię kurs masażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+/- język obcy tylko angielski

-księżniczka
-trochę daddy issues

#rozowepaski #kiciochpyta
  • 389
@Jahcob: próbujesz mi mówić co to jest pole dance, chociaż jedyny jaki widziałeś to ten na klipach Malika Montany?
2. Dlaczego niby mam nie pracować w firmie rodziców, skoro i tak będę musiała ją po nich przejąć? Mam robić karierę w innej branży tylko po to, żeby być samodzielna a na koniec i tak musieć się nauczyć pracy w firmie u rodziców?
Na resztę nie odpiszę z wiadomych względów.
@karoxxxx: Chociaż teraz doczytałem to "+/- akceptuje i okazyjnie zażywam alkohol, papierosy, marihuanę i niektóre narkotyki (w granicach rozsądku)"

To wartość jednak już spada do 0 xD
@karoxxxx: Czasem #!$%@? charakter jest w stanie zabić wszystkie inne pozytywne cechy osoby. Poza tym nie możesz być aż taka trudna skoro już nauczyłaś się footjoba i innych tajniki seksu. Wyszumiala się to teraz znajdź jeszcze bogatszego( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sarza01: no masa facetow ma kochanki, to jest jakies urojone czy co?
Niestety zycie to sztuka kompromisow, wiec czesto do wyboru jest zwiazac sie z nudna laska z która przez cale zycie bedziesz miec swietne towarzystwo i partnera to rozmow i miec seks kochanki na boku.

Albo byc z ksiezniczka pole dance i masazu, z rozepchanym ego bo stary wyplaca pensje za bycie w radzie nadzorczej rodzinnej fabryki hurtowni śrubek, a