Wpis z mikrobloga

Hejka wykop, oceńcie moją wartość rynkową:

+ lvl 24
+ niepaląca
+ 8/10, Twoi koledzy w większości będą chcieli mnie wyruchać, albo przynajmniej będą zazdrościć
+ zarobki w okolicach 10 tys (firma rodziców)
+ prawo jazdy od niedawna, ale brak samochodu
+ wykształcenie licencjat (gównokierunek ale jest)
+ gotuję, piekę, sprzątam, piorę
+ seks 24/7, mam bardzo wysokie libido plus akceptuje większość fetyszy
+ posag( ͡° ͜ʖ ͡°) starzy mają dużo ziemi, w tym las w którym chciałabym postawić chatę
+/- akceptuje i okazyjnie zażywam alkohol, papierosy, marihuanę i niektóre narkotyki (w granicach rozsądku)
+ umiem w pole dance (taniec na rurze)
+ robię kurs masażu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+/- język obcy tylko angielski

-księżniczka
-trochę daddy issues

#rozowepaski #kiciochpyta
  • 389
@karoxxxx: nie przyjmuj to jak hejtu tylko jako szczerą opinie. Według mnie twoja wartość rynkowa w dużej mierze opiera się na wartości twoich rodziców.
-Jednym z argumentów są wysokie zarobki ale odpowiedz sobie szczerze czy osoba z ulicy z twoim wykształceniem otrzymała by firmie twoich rodziców takie zarobki jakie ty masz ?
-Brak samochodu przy takich finansach sugeruje że wolałaś być wożona, wysługiwać się innymi może być to mylne ale jak
to jest jakies urojone czy co?


@InterferonAlfa_STG: Urojenie jest takie, że masz główną kobietę i kochankę, bo szczerzę wątpię, że masz jakąkolwiek kobietę po tym co piszesz. Łatwo ci przychodzi ocenianie, piszesz że ktoś ma być dla ciebie partnerem intelektualnym.. straszny narcyzm bije od tych postów.
Nie istotne, to moje subiektywne odczucia, może to tylko pozory - nie chce Cię oceniać.

no masa facetow ma kochanki


@InterferonAlfa_STG: masa facetów to
@karoxxxx: Pokaz foto na pw dam znać ile wartości posiadasz dla kawalera z zarobkami 26k msc 1ha budowlany dwie działki na Mazurach i duża firma na własność ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Sarza01: nie traktuje tego jako atak, tylko nie rozumiem gdzie ja niby kogos oceniam?

Akurat tez bylem juz z taka jedna 8 lat i od tamtej pory #!$%@? mnie relatywizm moralny. Wiec o moralnosci, ze mna nie pogadasz. Gdybym laske kochal to ani bym nie sciemnial, ani nie latal na boki, ale myslalem, ze to takie oczywiste truizmy.

ja sobie kiedyś znajdę laskę z podobną moralnością do mojej


albo przeczekasz najlepsze