Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, Białek, ogarnij ty tych swoich modków czy tam jakie szympansy zatrudniasz.

Znalezisko z ponad 2 tys. wykopów zdjęte jako informacja nieprawdziwa, manipulacje

https://www.wykop.pl/link/5457995/spolka-zarzadzana-przez-brata-szumowskiego-dostala-22-miliony-zlotych/

bo jakiś wykopek napisał komentarz

https://www.wykop.pl/link/5457995/comment/76147017/#comment-76147017

Czy w tytule lub opisie znaleziska było coś o tym że brat Szumowskiego dostał tę dotację bo jest bratem? Nawet w artykule na stronie nczas-u nie było takiej sugestii. Była informacja dokładnie taka:

spółka zarządzana przez brata Szumowskiego dostała rządową dotację

Każdy mógł sobie to sprawdzić i wyciągnąć wnioski. Przyszło ostrzeżenie od pisowskich zleceniodawców reklam żeby usunąć tę informację bo kranik przykręcą?

#wykop #afera #bekazmoderacji #moderacjacontent #moderacja

Proszę mi znaleźć na tym obrazku gdzie jest manipulacja:
Pobierz m.....k - Ja #!$%@?ę, Białek, ogarnij ty tych swoich modków czy tam jakie szympansy z...
źródło: comment_1587366581FrUuIZCASNWjEOkIDl7q9r.jpg
  • 28
@mister_pink Coś się ostatnio tu zmieniło. Mam na Wykopie konto od ponad 10 lat, pierwszy raz dostałem bana i to od razu na miesiąc za właśnie coś podobnego. Mode powołał się na idiotyczny komentarz i zdjął znalezisko. Całość była wręcz reporterską robotą a ci to spaprali. Po 2 dniach newsy będące skutkiem tych odkryć już wchodzily na główną ale ich nie usuwano.
@mister_pink: no i bardzo dobrze, że polityka leci z głównej. Już się czytać tych wysrywów nie dało. Nie po to trzymam tag na czarnej, żeby 80% treści które mi się wyświetlają było polityczna.

A pomijając już politykę, sam tytuł jest po prostu obrzydliwy. Oskarżanie kogoś o to, że jest z innym spokrewniony. Jeszcze żeby był jakiś dowód, albo cień dowodu, że przyznano niesprawiedliwie - ale nie, po prostu przypinanie łatki z
@mister_pink: ale co w tym złego xD? mnostwo firm dostaje dotacje od NCBR, w marcu akurat przyznawali hajs, duża część tych pieniedzy tez idzie z funduszów unii europejskiej XD nie zebym popierał nasz rząd, ale nie widze tutaj w tym nic zlego, kompletnie. Firma w której pracuje tez dostala hajs od NCBR
@mister_pink: ale coś mi mówi, że w przypadku znaleziska "Murzyn zgwałcił białą kobietę", pierwszy byś zgłaszał za manipulację. I nie interesowałyby Cię tłumaczenia, że może Murzyn był rasistą i dlatego napadł, a może nie, tak czy tak to jakieś takie podejrzane.
@Fiodooor: po pierwsze nie mnóstwo, a kilkanaście czy kilkadziesiąt na poważne przedsięwzięcia; po drugie jest to nieetyczne by brat wysoko postawianego urzędnika w państwie czerpał z państwowej kasy dla pieniędzy, bo nawet jeśli sam nie wykorzystywał wprost protekcji to ktoś, kto go oceniał miał na sobie presję (na jak to - rodzinie ministra nie dać?), w USA i innych cywilizowanych krajach jest to zabronione; po trzecie, ta kasa będzie przepalona, a