Wpis z mikrobloga

Wyjaśni mi ktoś jedną sprawę wbiłem sobie do s2 miałem 77 lp i nagle zacząłem spadać bo zaczęło mi to teamu dobierać iron 1,iron 2 nawet już nie brązy tylko irony....i wszystko #!$%@? zaraz s4 znowu tak się bujam s2-s4 jak spadnę do s4 to potem wszystko wygrywam aż do s2 i znowu błędne koło...
#leagueoflegends
  • 14
@TrollingMasterNinja: jak masz win streak to zaczynasz grać na lepszych graczy. System sprawdza w ten sposób twój poziom. Do któregoś momentu przestajesz carrowac bo gracze zaczynają być dla Ciebie za dobrzy i wtedy zazwyczaj jest lose streak jak nie potrafisz się zaadaptować do lepszych graczy
@TrollingMasterNinja: @lucaseq: no ale dajmy na to jest 10 minuta meczu mają mordę który ma 8:0:0 bo mój topek to ameba ja mam 0:0:0 na bocie bo się farmie i gram defa to potem dzieżko jest zabic takiego nafeedowanego topa
jeszcze niech jg nic nie gra i ciężko się carruje takie gierki
@Whit3Coffe: to prawda ale trochę jest tak że im bardziej wygrasz linie tym łatwiej będzie Ci carrowac grę, jak nie Wygrywasz Lini to może oznaczać ze Twoi przeciwnicy są na podobnym poziomie. Może trochę spłaszczam sytuację ale gram adc i sam tak czasami czuję, top mid zrobi feeda przeciwnikowi ale w miarę nadrobię to duża farma i killami i później mimo wszystko idzie jakoś zabić takich przeciwników, ale wiadomo gierka gierce