Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest sens szukać miłości w wieku 31 lat?
Jestem nieśmiała, zwykła dziewczyna i nie mam nawet szans z młodymi, szalonymi laskami. W pracy podobał mi się taki jeden 34, ale on umawia się z 20-tkami. Potem przeszłam do innego działu i kolejny 35 lat to samo, młoda z różowymi włosami. U starszych nie mam szans, to u młodszych tym bardziej.
Miałam też tindera, jednak dziwnie tam było. Czepiali się wieku, chociaż byłam miła i nie wiem po co lajki dawali, pewnie tak dla beki.
Znajome w podobnym wieku mówią żeby założyć tinder i tylko na bzykanie, bo nas i tak już nikt nie zechce.
Ale kicha, no przykro mi. Jestem tylko liczbą:(

#anonimowemirkowyznania #tinder #depresja #smutnezycie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 164
  • Odpowiedz
WiedźmińskiMaciora: @push3k-pro a słyszałeś kiedyś o błędach poznawczych? Czy też w nie nie wierzysz? Wiele osób nie widziało kangura, czyli kangury to kontra na koty? Wiele osób poza wykopem nie poznało dorosłych prawiczków, też nie istnieją? Generalnie ciężko "odbijać piłeczkę" na tekst "ja nie widziałem, to nie ma, hehe", rozumiesz to chyba? Zwłaszcza w odniesieniu do problemów osobistych jednostek.

Podejrzewam, że gdzieś w Twoim życiu mijałeś dziewczyny zwyczajnie nieatrakcyjne, mało przebojowe,
  • Odpowiedz
DobryPstrong: Problem OPki polega na tym, że szuka wśród rówieśników lub ewentualnie mężczyzn kilka lat starszych. Niestety faceci nie są zainteresowani związkami z kobietami w ich wieku. Wolą młodsze, a z wraz z wiekiem - coraz bardziej młodsze. Wśród nastolatków różnica 2-3 lat jest OK, ale faceci 35+ raczej oglądają się za dwudziestkami niż za kobietami po trzydziestce. Jeśli OPka ma 31 lat, ro raczej powinna celować w mężczyzn 40+ albo
  • Odpowiedz
OP: Nie spodziewałam się hiszpańskiej inkwizycji:)
Postaram się stworzyć wpis, w którym odpowiem na większość pytań.
Najpierw wygląd, myślę ze jest ok. Mam 168 cm i 49 kg, trochę ćwiczę i biegam. Widziałam gorsze laski z chłopakami, jestem taka sobie zwykła po prostu.
Skąd jestem: Od niedawna niestety W-wa.
Co do tego czemu sama? co robiła przez 20 lat? To nie wiem co napisać miałam jednego chłopaka w czasach studenckich, potem
  • Odpowiedz
Znajome w podobnym wieku mówią żeby założyć tinder i tylko na bzykanie, bo nas i tak już nikt nie zechce.

Ale kicha, no przykro mi. Jestem tylko liczbą:(


@AnonimoweMirkoWyznania: Zmień znajome...poza tym nikt chyba nie traktuje poważnie ludzi z Tindera...i pewnie raczej bardziej odstrasza wizja "przebiegu" niż wieku jeśli chodzi o coś poważniejszego, a nieśmiałość to akurat wielka zaleta w dzisiejszych czasach. Lvl 32 here, pozdro :)
  • Odpowiedz