Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest sens szukać miłości w wieku 31 lat?
Jestem nieśmiała, zwykła dziewczyna i nie mam nawet szans z młodymi, szalonymi laskami. W pracy podobał mi się taki jeden 34, ale on umawia się z 20-tkami. Potem przeszłam do innego działu i kolejny 35 lat to samo, młoda z różowymi włosami. U starszych nie mam szans, to u młodszych tym bardziej.
Miałam też tindera, jednak dziwnie tam było. Czepiali się wieku, chociaż byłam miła i nie wiem po co lajki dawali, pewnie tak dla beki.
Znajome w podobnym wieku mówią żeby założyć tinder i tylko na bzykanie, bo nas i tak już nikt nie zechce.
Ale kicha, no przykro mi. Jestem tylko liczbą:(

#anonimowemirkowyznania #tinder #depresja #smutnezycie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 164
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Oczywiście, że masz szanse. Jest mnóstwo 20-latek, jak i 40-latek, które mówią to samo.
"Powinnam szukać w liceum, teraz to wszyscy najlepsi już przebrani", "powinnam szukać jak miałam 3x lat, jak jeszcze byłam młoda".
To wszystko jest w głowie, w Twoim nastawieniu. Jak Ty będziesz siebie lubić i akceptować, to poznasz fajną osobę, która też siebie lubi. Dzięki temu, nie będziecie sobie uzupełniać braków i leczyć kompleksów (bo to zazwyczaj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś z jakiejś małej miejscowości? Ja mieszkam w sporym mieście, mam trochę wolnych koleżanek po 30 i wszystkie randkują, często z młodszymi facetami bez problemu. Wiek to tylko numerek, i jak znajdziesz faceta z którym klikniesz to nie będzie miało znaczenia kto ile ma lat (o ile będziecie mentalnie w podobnym wieku). Nie patrz na kolegów, są reż babki po 40 które umawiają się z 20latami ;). Może spróbuj #
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bezsensu gadanie. Ja jestem po rozwodzie, i sam rozglądam się za kobietami w przedziale 28-34. Trafiasz na palantów, bo moim zdaniem jak jest dziura 10 lat to po za seksem się tam nic nie może udać xD. That's it.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania pewnie, że warto. Kto wie kogo możesz spotkać jeszcze na swojej drodze?

Sam mam teraz 29 zaraz, ale nie zrażam się i szukam kogoś dla siebie. Pewnie, że to może potrwać, ale wg mnie warto. Możesz w międzyczasie realizować Siebie. Życie jest takie pokręcone, że nigdy nie wiesz kiedy ono odmieni się dla Ciebie :)

Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile okazji może Ci mijać koło nosa każdego dnia - wystarczy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 31 lat to w sumie tyle co nic. Moi rodzice się poznali jak mieli 32-33 lata, potem ślub i za dwa lata ja się pojawiłem. Mam też dobrą znajomą, która rozwiodła się jakiś czas temu i drugi ślub wzięła w wieku 45 lat. Jest obecnie bardzo szczęśliwa i jakoś jej wiek nie zawadził.

Ja wiem, że u każdego człowieka to jest inaczej, ale 31 lat to naprawdę pełnia młodości, nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tindera sobie daruj, weź wyjdź do ludzi, do baru co raz, nie #!$%@? tarła na parkiecie, nie zachowuj się jak szmul, po prostu bądź normalną kobietą i w moment znajdziesz kogoś normalnego. Nie szukaj też rycerza na białym koniu(albo odwrotnie).

Normalnych kobiet teraz deficyt.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jest sens. Niejedna znalazla i sporo pozniej. Idiotami, wiesniakami i ruchaczami badz zrezygnowanymi kolezankami sie nie przejmuj - jesli tylko jestes dobrtm czlowiekiem i dasz sie poznac komus milemu (np tutaj), to bedzie dobrze. Tylko nie daj sie za szybko do lozka zaciagnac nawet jak kusi - to dobrze odsiewa frajerow (ruchaczy)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania pamiętaj że są w tych czasach faceci którzy przez "wasze zagrywki" stracili ochotę na związki:)))
Są też tacy którzy się wstydzą/boją kobiet
Są tacy którzy pogodzili się z tym że nie będą nigdy z żadną różowa bo źle wyglądają czy cos;))) bo Ci którzy mogą i są przystojni będą wybierać młode różowe... Młodość jest super, takie nie chcą dzieci tylko szaleć:))
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z własnych obserwacji i doświadczenia wiem, że jeżeli dziewczyna ma ~30 lat lub więcej i dalej naprzykrza się, że nie ma normalnych facetów i jest sama to jest to lampka, że może i z samą dziewczyną nie wszystko jest w porządku. Wybaczcie, ale jak dziewczyna jest nieśmiała to nie jest to żaden czynnik dyskwalifikujący taką jako kandydatkę na partnerkę. Wręcz przeciwnie. Co innego nieśmiały facet - ten od razu ma
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: słaby to bait. Mam 35 lat i wiem jak wygląda sytuacja kobiet w twoim wieku a nawet starszych. Jak któraś nie chce być sama to zawsze znajdzie. I nawet fakt posiadania dwójki dzieci z różnymi facetami nie był dla mojej rówieśnicy z którą pracowałem kiedyś dużo prZeszkodą. Ma narzeczonego mimo wybredzania. Sam jestem samotny i się umawiałem na randki ze starszymi ostatnia moja randka z kobietą 41 lat. W lutym
  • Odpowiedz