Wpis z mikrobloga

@Chomasyo: Jak sie jest przyzywczajonym do ukladu z PS to sie nie widzi roznicy. Ja zaczynalem w tym samym czase urzywajac obu i pad od Xboxa jest pod kazdym wzgledem lepszy. Z reszta pad do PS5 tylko potwierdza ten fakt. Nie zmienili ukladu analogow tylko dlatego, zeby nie zaczela sie fala memow, ze skopiowali pada od Xboxa. Pewnie czekaja do PS6. Co do samych konsol to PS ma lepsza biblioteke gier,
@maciorqa: mam juz pare lat pad od xboxa i ten krzyzak to jest porazka, ile razy w fifie przez przypadek wybralem zla taktyke albo w wiedzminie schowalem miecz w srodku walki to ciezko zliczyc... i nie nadaje sie do emulatorow nes
@pilkarskiswir: No też akurat przyzna, że krzyżak w DS jest lepszy, ale z tego co zauważyłem, to dużo częściej się gra za pomocą gałek, więc biorąc pod uwagę jeszcze wygodniejszy kształt, to dla mnie wygrywa xklocek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W #!$%@? wygodniej jest jak masz analogi tak jak w xboxie


@Blezio2: i tak i nie. Nie wyobrażam sobie gry w tekkena na tak umieszczonym krzyżaku, do strzelanek spoko.

Ogólnie oba pady uważam ze są okay, szukanie dziury w całym.

I niepopularna opinia: joycony od switcha są tez mega wygodne- jedna ręka #!$%@? na kolano, druga za głowa i nadal można grać obiema rękami bez uwiązanie jakby były w kajdankach.

Szkoda