Wpis z mikrobloga

@cukrowyburakatakuje: znajoma ma siostrę z porażeniem mózgowym i jej mama spędziła 25 lat życia na zajmowaniu się warzywem, a ojciec już od dłuższego czasu przez to chleje, no tak lepiej stracić swoje życie i wychowywać dziecko które nigdy nie będzie świadome co się z nim dzieje niż zrobić skrobankę i mieć szansę na normalne życie, bo wykopek mówi że przez to człowiek nie ma wartości ( ͡° ͜ʖ ͡
@cukrowyburakatakuje: #!$%@? takiej logiki już dawno nie czytałem. Aborcja powinna być dostępna dla zgwałconych, w czasie zagrożenia, i do pewnego tygodnia gdy stwierdzilo się ciężkie wady płodu. Co ty chcesz rodzić dzieci które po 3 godzinach umierają. Jesteś nienormalny i takich jak ty nawet Bóg osadzi, w myśl zasady że wszystko pochodzi od Boga w jakimś celu zabieg aborcji współistnieje w ludzkości i można go wykonywać w dobrych intencjach i złych.
@hitsmer: Wiedziałem, że rzucisz tym argumentem. Dzieci nienarodzone można zabijać, ale już żyjących nie wypada. Zrozum, że jeżeli dokonujesz aborcji czy zabijasz dziecko później dalej jesteś takim samym mordercą. Jak widać jesteś za głupi, żeby to zrozumieć
@wiem_wszystko: Z pierwszą częścią Twojej wypowiedzi się zgadzam ofiary gwałtu, kobiety którym poród zagraża życiu oraz takie które mogą urodzić dziecko które przeżyje 3 godziny powinny mieć aborcję z pieniędzy państwa, ale jak