Wpis z mikrobloga

Wysłałeś już dzisiaj humanitarną paczkę dla głodujących i bezdomnych? Etyczniaku?

@Iskaryota: tak, robię regularne przelewy na kilka organizacji. Nie wiem tylko co to ma do rzeczy?
Ale Ty stosujesz tylko przytyki i słabe #!$%@? więc wybacz, że Ci odpisywać nie będę.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: jeżeli widzisz jakąś hipokryzję tutaj to pozdrawiam XD
Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci żebyś był w takiej sytuacji, życie zweryfikuje Twoje poglądy... Aha nie, czekaj, przecież jak Twoja dziewczyna będzie miała dziecko niepełnosprawne to od niej uciekniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shigella_: Ty i podobni Tobie za bardzo się wzorujecie na Hitlerze. Zabicie to nie jest "dobre wyjście z trudnej sytuacji". Adolf rzeczywiście tak robił ale rozumna większość jednak jest zdania, że to było złe. Aborcja eugeniczna oraz zabijanie urodzonych niepełnosprawnych to był program Adolfa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shigella_: Co za głupie rozumowanie. Naprawdę myślisz, że ktoś chcę wychowywać Twoje niepełnosprawne dziecko tylko dlatego, że jest za zakazem aborcji? Tutaj chodzi o taką zwykłą ludzką przyzwoitość. Musisz nie mieć żadnych wartości, żeby usuwać dziecko tylko ze względu na to, że urodziło się niepełnosprawne. Jak jesteś za tym, żeby przyjmować uchodźców to znaczy, że weźmiesz go do swojego domu i będziesz utrzymywać?
  • Odpowiedz