Wpis z mikrobloga

@KsiazePodziemi: twoje porównanie nadal nie ma sensu. Dlaczego bezdomnych psiaków, które już żyją, jeśli ciągle jest mowa o dziecku, które jeszcze się nie urodziło? Zwierzęta się przecież sterylizuje, aby się nie rozmnażały, szczególnie koty, tutaj czasami są nawet "łapanki" i sterylizuje się bezdomne koty, bo nie ma sensu, żeby się mnożyły. Jako ludzie kontrolujemy ich płodność w jakiś sposób. I tak samo jest z ludźmi, przecież nikt tutaj nie mówi
  • Odpowiedz
@oslet: nie, my rozmawiamy o aborcji a nie o urodzonych dzieciach. Chodziło mi o to w przypadku gdy nasza dziewczyna/żona jest w ciąży i płód jest chory na nieuleczalną chorobę to według mnie dużo lepiej usunąć płód a nie marnować całe swoje życie. Szczególnie że gdy już rodziców zabraknie to chory człowiek nie jest w stanie odnaleźć się w społeczeństwie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@0_Stalker:

Na koniec powiem, że jeżeli ustawa weszła by w życie to ludzi i tak będą dokonywać aborcji za granicą


Nadal to może być na terenie kraju ścigane jako przestępstwo, zależy jakie przepisy by uchwalili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W takim wypadku zostawałaby tylko emigracja
  • Odpowiedz
Mokry sen lewaka - mordować starych, niepełnosprawnych i dzieci. Czasy się zmieniają, bolszewicy nigdy. Mogą się tylko przemalować w tęczę.
  • Odpowiedz
@Wuxian Jezus Maria kobieto, przeczytałem to i wysuwasz wnioski z dupy, mówię mem bez sensu bo mem jest bez sensu. Odpowiedź sobie na jedno pytanie zasadnicze, mogę być przeciwny czemuś co mnie nie dotyczy czy nie? I to jedyne o co mi chodzi, a ty jakieś moralizatorskie #!$%@? kontynuujesz o tym jaka to aborcja potrzebna. Napisałem na samym początku, jestem za upowszechnieniem aborcji w każdym przypadku, chodzi mi tylko o ten
  • Odpowiedz
  • 3
@Shigella_ A jak niepełnosprawność dotknie kogoś później?

Na górze byłoby: kto jest przeciw zabijaniu niepełnosprawnych?
A niżej: kto chce pomóc w opiece nad niepełnosprawnym?

#!$%@?ąc od mojego stanowiska w kwestii aborcji, to przykład kolegi @ImInLoveWithTheCoco z bezdomnymi jest trafny. Tak jak i mój powyżej. Niezależnie czyja jest racja, ten obrazek jest idiotyczny, a nasze przykłady - mam nadzieję - obrazują dlaczego.
  • Odpowiedz
@Halbr zaraz ci wyjadą, coś w stylu że porównujesz bezdomnego do płodu i już twój przykład jest do dupy XD nie można sie posłużyć przykładem bo nie rozumieją co to #!$%@? jest przykład i że nie musi być odzwierciedleniem rzeczywistości xD
  • Odpowiedz
nie można sie posłużyć przykładem bo nie rozumieją co to #!$%@? jest przykład i że nie musi być odzwierciedleniem rzeczywistości xD


@KsiazePodziemi: no bo twój przykład kompletnie nie ma sensu. Nie możesz sobie porównać żyjącego psa do nienarodzonego dziecka i na tej podstawie stwierdzić, że mem jest bez sensu, bo ty tak uważasz xD

Dla mnie mem ma sens i porównywanie tej sytuacji do zwierząt czy bezdomnych to głupota.
  • Odpowiedz
@Wuxian ja ci próbuje zobrazować, że można mieć zdanie na temat, który mnie nie dotyczy. To jest takie trudne do zrozumienia? Ja nie wiem, trzeba #!$%@? wszystkie porównania teraz i przykłady z przysłów. Bardzo mi przykro, że nie odbylas edukacji w tym zakresie, przykład ma to do siebie się, że ma coś obrazować, a nie być argumentem w sporze xD
  • Odpowiedz
  • 6
Dla mnie mem ma sens i porównywanie tej sytuacji do zwierząt czy bezdomnych to głupota.


@Wuxian To nie jest porównanie bezdomnego do dziecka, tylko mechanizmów, w których sprzeciw czemuś nie oznacza automatycznie chęci dokonania czegoś innego przy jednoczesnym nie wystąpieniu hipokryzji (bo być może każdy jeden, gdyby mu się to trafiło chore dziecko, to by się nim opiekował).

Per analogia jak się dorosłemu w rodzinie coś przytrafi, to czlonkowie rodziny się
  • Odpowiedz
@Wuxian powtarzam, odpowiedź sobie na pytanie, czy mogę być przeciwny czemuś co mnie nie dotyczy. Jeśli tak, mem jest bez sensu, jeśli nie, ograniczasz wolność słowa i łamiesz podstawowe zasady demokracji.
  • Odpowiedz
@BezDobry: ciężko wam na tej wsi ogarnąć pewne sprawy na chłopski rozum, trzeba wybaczać - na szczęście pomoc starszym i niepełnosprawnym to są z definicji postulaty lewicy, zostaw to wykształciuchom
  • Odpowiedz