Wpis z mikrobloga

@Sitra_Ahra: byłam niechętna, obejrzałam pierwsze dwa sezony bez zachwytu, wręcz przewijałam. Później było jeszcze gorzej, ale gdy skończyłam czwarty to coś mi się przewartościowało i mam ochotę oglądać to w nieskończoność!!! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 1
@Sitra_Ahra Jak nie jesteś przeintelektualizowanym pseudoznawcą kina, który na dobranockę za dzieciaka oglądał tylko Kieślowskiego to warto by obejrzeć pierwsze dwa sezony. Pomysł jest naprawdę ciekawy, nie było go wcześniej (przynajmniej w jakimś bardziej znanym kinie, może koneserzy malkontenci wyżej znają jakieś podobne seriale) i jest przyjemny do niezobowiązującego obejrzenia po długim dniu wysiłku intelektualnego w pracy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sitra_Ahra: bardzo długo się nie mogłem przekonać, próbowałem pierwszy odcinek że trzy razy aż w końcu zaskoczyło i wciągnęło mnie po uszy. Polecam jak najbardziej ale jeśli chcesz mieć z tego najlepsze odczucie to obejrzyj pierwsze dwa sezony i na tym poprzestan
  • Odpowiedz
@Sitra_Ahra: Pierwszy sezon jest calkiem przyzwoity, takie 4/5. Da sie obejrzec, szalu nie robi, ale przyjemna intryga sie rozkreca.
Nie ogladaj kolejnych serii, bo nie warto i zepsujesz sobie wrazenia. Drugi sezon mozna jeszcze przelknac jesli sie czlowiek zmusi, ale potem to strata czasu, oczu i zwojow mozgowych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sitra_Ahra: nie jest to serial dla osoby które oczekuję że jest to film dokumentalny, nie jest to również serial dla ludzi którzy szukają film akcji.

Jest to serial dla ludzi którzy szukają czegoś nowego, ciekawego.
  • Odpowiedz