Wpis z mikrobloga

@Sitra_Ahra i co, już wiesz? xD musisz sama spróbować i ocenić i najlepiej daj znać jak ci się spodobało. Ja obejrzałem kilka odcinków 1 sezonu i zapowiadało się super. Nawet nie pamiętam, czemu przerwalem oglądać.
  • Odpowiedz
@Sitra_Ahra: Gulity pleasure.
Ten serial w pierwszych dwóch sezonach jest całkiem spójny, jeżeli wybaczyć mu dość sporą dawkę absurdu. Niestety, prezentuje bohaterów, którzy nie są wcale aż tak ciekawi, jak wydawałoby się twórcom, rozwijając ich ponad miarę, choć nie wszyscy są nudni.
Trzeci sezon jest dla mnie kompletną porażką. Jest o wiele gorszą wersją sezonu pierwszego, nic nowego, przy czym nawet nie jest zbyt spójny, nowi bohaterowie są jeszcze bardziej nudni,
  • Odpowiedz
@Silvestre_Cucumeris: Ale #!$%@?. Zdecydowanie gorsi od takich ludzi, którzy zadowalają się byle chłamem pokroju Vegi są tacy ludzie jak ty - „krytycy filmowi”, których gust jest jedynym słusznym, bo obejrzeli kilka filmów Tarantino. Porównywanie CdP do Klanu i Drużyny A to jakaś błazenada, po której przestałem czytać.

@Sitra_Ahra: Dopóki serial był rękach hiszpańskiej produkcji (pierwsze dwa sezony, oryginalnie jeden) był bardzo przyjemny w odbiorze. Kilka błędów logicznych, które nie przeszkadzały
  • Odpowiedz
@Sitra_Ahra: kwestia gustu jak już ktoś napisał, jedni kochają drudzy nienawidzą. Ja osobiście wsiąkłem i obejrzałem 4 sezony na raz, i nie mogę się doczekać 5, a z kolei moja różowa nie mogła już wytrzymać jak trzeci dzień z rzędu od rana do wieczora to leciało ;)
  • Odpowiedz
@Sitra_Ahra:
strasznie pokręcony i nielogiczny, dlatego mnie wkurza, ale dostarcza emocji i trzyma w napięciu, dlatego obejrzałem do końca.
Średnia produkcja, głupie wątki fabularne, ale mimo to zajmujący.
6-/10. polecam spróbować jak nie masz nic lepszego.
  • Odpowiedz