Wpis z mikrobloga

#twitch #thot #patostreamy
Przeglądając dzisiaj twitch.tv napotkałem streamerke o nazwie Moniczkka, która nabija sobie wyświetleń puszczając na swoim streamie filmy Harrego Pottera. Na chacie próbowałem jej wytłumaczyć że to niezgodne z regulaminem a ona na to żebym zluzował gacie. Także zobaczmy czy administracja twitch działa i zreportujmy jej kanał za to przewinienie. Bo to to jest #!$%@? już szczyt lenistwa laska se puszcza cały film ze swoją kamerką w rogu i od czasu do czasu #!$%@? jakimś #!$%@? tekstem.

link do kanału
https://www.twitch.tv/moniczkka
  • 5
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cukoe: w takiej sytuacji to właściciel praw do dzieła, w tym filmu musi zgłosić nielegalne odtwarzanie go na platformie. To podchodzi pod DMCA - Digital Milenium Copyright Act. Więc właściciel do praw Herrego Pottera w PL musi zgłosić nielegalne odtwarzanie.
  • Odpowiedz
@Cukoe: beka jest z tego kto to oglada. Juz teraz nie pisze konkretnie o tej kednej ale ogolnoe. Spermiarze nakręcają rynek na takie cos. Jedyna szansa na interakcje z kobieta to internet i pewnie jeszcze poprzez donejta. Zajezdzają sie w gównorobotach zeby zaimponowac jakoejs atencjuszce ktorej nigdy nie zobaczą.
  • Odpowiedz
@Cukoe: @jaj00r: @Emilgra: @koneserpolmosu: na twitchu już była taka akcja - ze 2 lata temu stremerzy sobie oglądali paradokumenty i seriale typu Dlaczego Ja?, Ex na plaży, Warsaw Shore itp. i w końcu TVN i Polsat się #!$%@?, pewnie wysłali do twitcha odpowiednie pisma i nagle streamerzy już nie mogli streamować tych seriali.
Jak to leci restream HP z TVN7 to myślę, że jakby ktoś napisał im maila
  • Odpowiedz
@marv0oo: kara jest w momencie gdy właściel praw zgłosi sprawę do serwisu a ten nie zareaguje.
Nie oglądają już bo jak sam powiedziałeś TVN i Polsat wysłali zgłoszenia DMCA, poleciały bany i się ludzie nauczyli że tego nie można oglądać. Jak by właściciel praw do HP wysłał zgłoszenia DMCA to by była taka sama sytuacja.
  • Odpowiedz