Wpis z mikrobloga

Mam objawy KORONAWIRUSA - dzień 4

Wołam plusujących:
@Prozdrowotny, @CebulaZjadliwa, @malodobry, @Zabojcza_Rozowa, @Sephirionn, @PorabanaLwica, @mrdominiks, @mkwiatek, @Szotty, @fasttaker, @camion, @maniac777, @EpicElion, @zirytowana_plaszczka, @restecp, @krettinio, @koralowy, @pannakota, @JbcWykop, @JimekMMA, @Caina, @zaremix, @plakplak99, @shogu, @adee86, @chojrak131, @kawior2007, @Kasieka2599, @sclaud24__, @niewrazliwy, @Kamahll, @Ikeafamily, @feelbeats, @Lygrys, @Przedmaranczowy_nick, @MaareeX, @TomTamTu, @russo, @wysyy, @samjesteszajety, @namuzowywanie, @karmelkowa, @blaiseblaise, @gladagugu, @lukasor, @WolfSky, @onmatopeja, @Sweetxxxheart, @Relanium_9669, @antekgun, @ramzesisko, @jest_agrest-nie_ma, minescias, @O_samochod_O, @nokio, @chyba_tak123, @daver1, @reszka_spinka, @Maciejos00, @taniakonda, @Silvan01, @adis99, @roko, @PolaroidalnY, @ZimnyLech90, @Jonx, @Zewi, @aleksandra_k376, @trueTesto, @PotwornyKogut, @MirkoManx, @stern24, @Jakplus, @ak_kubel, @FrancescoKemp, @SzemranyInkub, @golon93, @suchy210, @Stonatlg, @Dymu, @bugzzz, @bzyqster, @geratius, @markos280, @FlaszGordon, @szaman136, @efceka, @muszelek, @Kazmierz, @Mishkaa, @UowcaTroli, @Lowcagwiazd, @kamil3232, @SeaWeasel

Dzień czwarty zaczął się od posmakowania musztardy co by sprawdzić czy smak wrócił. Niestety dalej brak smaku i zapachu. Rozmawiałem ze znajomą, która miała te same objawy i zniknęły one po ok. dwóch tygodniach. Dzwoniłem na nr alarmowy i przeszedłem konsultację z lekarzem, potwierdził, że objawy to covid-19. Zalecenia do pozostanie w domu i paracetamol. Czuję się dobrze, ale co to za życie bez smaków i zapachów. Byłem na spacerze (tak złamałem zalecenie) w lesie. Mam 2 minuty do lasu i nie spotkałem po drodze żadnej osoby więc uważam, że to bezpieczne i korzystam z tego, że rząd nie zakazuje mi wyjścia do lasu. Mimo wszystko tryskam pozytywną energią i miłością, bo nie ma nic ważniejszego, żeby w tych czasach zarażać miłością i światłem. Nie dołujcie się, nie oglądajcie TV, zacznijcie realizować marzenia, zmienćie coś w swoim życiu na lepsze, motywujcie osoby wokół do pozytywnego myślenia, doceniajcie to co macie TERAZ i dziękujcie za to.

Plusujących zawołam jutro jak sytuacja się rozwija i kiedy wyzdrowieję. Jak nie wyzdrowieję to nie dam znać, sorry.

#covid19 #koronawirus
karysznysz-onesznysz - Mam objawy KORONAWIRUSA - dzień 4

Wołam plusujących:
@Proz...

źródło: comment_1586712661z9hlrrGhV71SiXOg4Kafsw.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz