Wpis z mikrobloga

Chyba nie ma nic gorszego niż pretensjonalna, arogancka, egoistyczna fajnopolka z osiedla deweloperskich domków na podwarszawskim #!$%@? połączona z atencyjną madką i zwyczajnie przykrym, nie szanującym innych usposobieniem roszczeniowca. Co? Dzieci ci przeszkadzają? Moje dzieci nie mogą wyjść na powietrze, dostosuj się co ci to przeszkadza rozumiesz mam dziecko czaisz to człowieku?

Brawa i współczucia dla sąsiadki takiej nowopolskiej elity wyklętej w suvie zaklętej xD

#madka #p0lka #bekazpodludzi #boldupy #lolcontent #humorobrazkowy #heheszki #koronawirus #covid19 #zostanwdomu
KazachzAlmaty - Chyba nie ma nic gorszego niż pretensjonalna, arogancka, egoistyczna ...

źródło: comment_1586708440gfCtrecGCwmYVaiMlKncdW.jpg

Pobierz
  • 48
@Kazach_z_Almaty: jeżeli mieszkasz w takiej zabudowie i ci przeszkadzają dzieci bawiące się w ogródku, albo grill od czasu do czasu z większą liczbą gości to proponuję się przeprowadzić na wieś, postawić dom na środku hektarowej działki i będzie spokój. Jak głośne potrafią być dzieci bawiące się w ogródku? ()

A nie przepraszam, wtedy jaśniepani będzie przeszkadzać smród obornika, maszyny rolnicze, dojarka u sąsiada itd. itp... To takim
@Achaa: no nie wiem, trudno mi wyobrazić sobie taką zabawę, a nawet jeżeli by się zdarzyło to nie dzwoniłbym na policję tylko próbował jakoś inaczej temat wyjaśnić XD Poza tym jak długo gówniaki mogą się drzeć ile sił w płucach? 10 minut? Podajesz za przykład jakąś patologiczną sytuację, większość zabaw jednak nie polega na darciu ryja.

Jeśli kupujesz dom lub mieszkanie w którym masz ogródek tuż obok sąsiada to czego oczekiwałeś?
@wojtas_mks wynajmuję mieszkanie w bloku z gówna, gdzie przez ściany słyszę sąsiadów przez cały dzień. Wiem kiedy mają urodziny, jak wszyscy mają na imię albo kiedy dziecko woła o podtarcie tyłka. Dzieci się bawią przez dużą część czasu i je słyszę, ale w momencie kiedy przez pół godziny biegają dosłownie drąc mordę, to nie uważam, że przesadą byłoby zwrócić uwagę. Nie dzwonić na policję, to jest skrajność. Ale domyślam się, że wielu