Wpis z mikrobloga

Chyba nie ma nic gorszego niż pretensjonalna, arogancka, egoistyczna fajnopolka z osiedla deweloperskich domków na podwarszawskim wypizdowiu połączona z atencyjną madką i zwyczajnie przykrym, nie szanującym innych usposobieniem roszczeniowca. Co? Dzieci ci przeszkadzają? Moje dzieci nie mogą wyjść na powietrze, dostosuj się co ci to przeszkadza rozumiesz mam dziecko czaisz to człowieku?

Brawa i współczucia dla sąsiadki takiej nowopolskiej elity wyklętej w suvie zaklętej xD

#madka #p0lka #bekazpodludzi #boldupy #lolcontent #humorobrazkowy #heheszki #koronawirus #covid19 #zostanwdomu
KazachzAlmaty - Chyba nie ma nic gorszego niż pretensjonalna, arogancka, egoistyczna ...

źródło: comment_1586708440gfCtrecGCwmYVaiMlKncdW.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
uwierz, że różnie mogą się bawić dzieci. Mogą śmiać się i dokazywać, a mogą urządzić np. zawody w piszczeniu. Naprawdę uważasz, że to drugie byłoby Ci obojętne?


@Achaa: Przecież to są dzieci. Piski w-------ą, fakt, ale jak za gówniarza pamiętam Ci, co ich rodzice trzymali krótko wyrośli potem na przygaszonych ludzi, którzy boją się odezwać.

Nie odbierajmy dzieciom dzieciństwa w imię świętego spokoju.
  • Odpowiedz
  • 11
@taki_tam_ktos nie odbierajmy mi (względnego) świętego spokoju w imię obcych dzieciaków, które muszą "mieć dzieciństwo" w postaci bycia dzikusami bez ograniczeń XD
Jak chcą dać się dziecku wydziczać bez ograniczeń, to niech oni kupią dom na wsi i parę hektarów. W mieście trzeba się zachowywać przyzwoicie. Ja nie będę robić grilla na balkonie, oni niech opanują dzieciaki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Kazach_z_Almaty: najbardziej bawi usprawiedliwianie takie zachowania 'bo to tylko dziecko'. Zyjac w bloku/kamienicy/wiezowcu nalezy miec ma uwadze, ze funkcjonuja tam tez inni i nalezy szanowac ich spokoj czy cisze, nie zaklocajac jej. Sam fakt halasliwych dzieci swiadczy o tym, ze ktos sobie nie radzi z ich wychowaniem i nie powinien ich posiadac. A na policjanta, jak ten przytoczony w historii z twittera z checia zlozylbym skarge, bo jest cos takiego,
  • Odpowiedz
@Achaa: Jak mi nie pasuje miejsce zamieszkania, to je zmieniam. I tyle. ¯\_(ツ)_/¯

Ja nie wymagam od ludzi by się dostosowali do mnie i sam się do ludzi nie dostosowuję. U sąsiada z góry głośno drą mordę dzieciaki, sąsiadka na lewo słucha radia Maryja na cały regulator, a ja sobie od czasu do czasu metalu głośniej słucham i wszystko funkcjonuje we względnej harmonii.

A jak ktoś chce ciszy bez drących
  • Odpowiedz
@geuze: Mieszkałam pół roku z dziećmi...nie, rozpieszczonymi bachorami lat 6 i 3 i nawet nie zdajesz sobie sprawy jak głośne dzieci potrafią być...darcie mordy od rana do wieczora, płacze i zawody w piszczeniu...
  • Odpowiedz
@geuze Dzień dobry. Mój kuzyn wychowany jak zwierzę potrafił biegać przez kilka godzin w kółko dookoła domu wydając odgłosy jak syrena. Jak brał wdech to uderzał o budynek piszczącym młotkiem. KILKA GODZIN!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kazach_z_Almaty: przecież ta laska ma rację, jak ktoś chce mieć spokój to kupuje dom w lesie, a nie k---a w mieście.. a nie przezkadza byle hałas. Że dzieci się bawią, że sąsiadka w szpilkach chodzi codziennie o 7 do pracy.
  • Odpowiedz