Wpis z mikrobloga

Ale jest mi smutno. Pierwsza wspólna Wielkanoc. Skromnie, chciałem choć odrobinę oddać klimat świąt. Wstałem wcześniej, przygotowałem śniadanie, budzę #rozowypasek i pierwsze słowa, które słyszę to "c--j z tą Wielkanocą"...
Zamieszkaliśmy razem jakieś pół roku temu. Na początku sielanka, a później coraz gorzej. Kiedy się staram, nie docenia tego. Jak przestaję robić cokolwiek - ma pretekst do kłótni. Nie pamiętam kiedy ostatnio był tydzień, żeby było normalnie. Cały czas coś nie tak. Albo niewyspana, albo zła przez pracę, albo coś ją boli, albo coś nie pasuje, a czasem po prostu nie chce rozmawiać i chyba sama nie wie co jej nie pasuje. Wysryw #gorzkiezale, bo nawet nie mam komu się wygadać.

Mimo wszystko Mireczki, Wesołych Świąt Wam życzę!

#zalesie #feels #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
s__n - Ale jest mi smutno. Pierwsza wspólna Wielkanoc. Skromnie, chciałem choć odrobi...

źródło: comment_1586678069aUcfXXOzhxBHeveUJ2Q95P.jpg

Pobierz
  • 244
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@s__n: Brawo. Mantrujesz swój czas, który dostałeś tylko raz i już drugi raz tych świąt nie przeżyjesz, więc się ogarnij jeżeli nie chcesz zmarnować kolejnych kilku.
  • Odpowiedz
@s__n: no coz jesli w rozmowie nie potraficie sobie wyjasnic o co chodzi to świadczy tylko o waszym niedojrzałym zwiazku i braku tego czegoś co zwiazek buduje. to nie tylko motylki w brzuchu, a jesli nie rozumiesz swojej kobiety, no to ten zwiazek jest skazany na niepowodzenie
  • Odpowiedz
@s__n: z tego co napisałeś, to aż na głos powiedziałem k---a jakbym czytał swoją historię z moją byłą xD no identyko. No tak samo, też awantury o c--j wie o co, nie widzimy się z dwa tygodnie, a ta mi łaskę robiła, żeby się zobaczyć, popęd seksualny z jej strony na poziomie zero, no k---a identyko xD no ogólnie rok temu po jakiś 2 miesiącach takiego o-----------a postawiłem pod ścianą
  • Odpowiedz
bo nawet nie mam komu się wygadać.


@s__n: ... Mireczku uciekaj !!! ... s-------a&j na połamanie nóg z takiego układu... a jak sobie nogi połamiesz w czasie ucieczki... to się czołgaj, choćby jedną ręką, ale walcz i s-------a&j byle dalej od takiej parówy...
  • Odpowiedz
Wszyscy maja teraz trudny okres przez te pieprzone choróbsko. Nie dziw się, ze jeśli mieszkacie tak krótko ze sobą to jest rozżalona tym ze nie może pojechać do rodzinnego domu i spotkać się z rodziną. Ty jej widocznie nie wystarczasz. Ps. Nie dziwie się jej- nawet jajek nie obrałeś.
  • Odpowiedz