Wpis z mikrobloga

Ale jest mi smutno. Pierwsza wspólna Wielkanoc. Skromnie, chciałem choć odrobinę oddać klimat świąt. Wstałem wcześniej, przygotowałem śniadanie, budzę #rozowypasek i pierwsze słowa, które słyszę to "c--j z tą Wielkanocą"...
Zamieszkaliśmy razem jakieś pół roku temu. Na początku sielanka, a później coraz gorzej. Kiedy się staram, nie docenia tego. Jak przestaję robić cokolwiek - ma pretekst do kłótni. Nie pamiętam kiedy ostatnio był tydzień, żeby było normalnie. Cały czas coś nie tak. Albo niewyspana, albo zła przez pracę, albo coś ją boli, albo coś nie pasuje, a czasem po prostu nie chce rozmawiać i chyba sama nie wie co jej nie pasuje. Wysryw #gorzkiezale, bo nawet nie mam komu się wygadać.

Mimo wszystko Mireczki, Wesołych Świąt Wam życzę!

#zalesie #feels #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
s__n - Ale jest mi smutno. Pierwsza wspólna Wielkanoc. Skromnie, chciałem choć odrobi...

źródło: comment_1586678069aUcfXXOzhxBHeveUJ2Q95P.jpg

Pobierz
  • 244
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@s__n Postaw ultimatum - albo rozmawiamy tu i teraz i podejmujemy próbę naprawy związku, albo kończymy tę mękę. Jeżeli ona wybierze opcję drugą, to ten związek i tak nie miałby szans powodzenia. Wierzę, że uda się wszystko naprawić i jeszcze będzie przepięknie. Tego Ci życzę.
  • Odpowiedz
@s__n: aż mi się przykro zrobiło po przeczytaniu Twojego wpisu. Zastanów się czy warto tracić czas... na pewno jest to osoba, którą kochasz, ale czasami warto zastanowić się czy należy stawiać miłość ponad wszystko... powodzenia mordeczko, trzymaj się.
  • Odpowiedz
@DzieckoDzikiegoLasu: @gumioki: @monalisa2211: Nie raz próbowałem rozmawiać, zawsze wygląda to tak samo - "nie wyspałam się", "nie chcę się kłócić", "wszystko jest ok, jesteś przewrażliwiony" i, uwaga, uwaga, hit! "jak ci tak źle ze mną, to sobie zmień". Przez to jej nastawienie faktycznie o tym coraz częściej myślę. Jednak kocham ją, szukam winy po swojej stronie, staram się ją zaskakiwać, zmieniać siebie, jednak u niej się
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
S--s mógłby dla niej nie istnieć, zero popędu.

@s__n: no i masz odpowiedz, nie pociagasz jej i probuje sprawic zebys ja rzucil, zeby ona nie musiala czuc sie winna. Pewnie jest juz jakis na Twoje miejsce. Wspolczuje, lej karyne w pysk i w-------l z zycia
  • Odpowiedz
@s__n: Miałem bardzo podobną sytuacje w związku. Jedna strona była toksyczna i coraz bardziej przelewała swoją frustrację i niepowodzenia na drugą strone. Ciągle kłótnie i c-----e nastawienie do życia. To bardzo niszczy obie strony. Ja tak zmarnowałem 2 lata życia.
Chociaz wiem, ze to teraz dla Ciebie tylko randomowe rady z internetu a to Ty czujesz ból i nie jesteś w stanie sobie wyobrazić stracenia tej osoby to nie popełniaj
  • Odpowiedz
  • 1
@s__n dawno takiego p---------a nie widziałem, obudź się typie albo powiększ się za kilka lat z podcietymi żyłami
  • Odpowiedz