Wpis z mikrobloga

Ale jest mi smutno. Pierwsza wspólna Wielkanoc. Skromnie, chciałem choć odrobinę oddać klimat świąt. Wstałem wcześniej, przygotowałem śniadanie, budzę #rozowypasek i pierwsze słowa, które słyszę to "#!$%@? z tą Wielkanocą"...
Zamieszkaliśmy razem jakieś pół roku temu. Na początku sielanka, a później coraz gorzej. Kiedy się staram, nie docenia tego. Jak przestaję robić cokolwiek - ma pretekst do kłótni. Nie pamiętam kiedy ostatnio był tydzień, żeby było normalnie. Cały czas coś nie tak. Albo niewyspana, albo zła przez pracę, albo coś ją boli, albo coś nie pasuje, a czasem po prostu nie chce rozmawiać i chyba sama nie wie co jej nie pasuje. Wysryw #gorzkiezale, bo nawet nie mam komu się wygadać.

Mimo wszystko Mireczki, Wesołych Świąt Wam życzę!

#zalesie #feels #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
s__n - Ale jest mi smutno. Pierwsza wspólna Wielkanoc. Skromnie, chciałem choć odrobi...

źródło: comment_1586678069aUcfXXOzhxBHeveUJ2Q95P.jpg

Pobierz
  • 244
  • Odpowiedz
@s__n: Proponuje usiąść na spokojnie twarzą w twarz i zapytać co jest nie tak podając przykłady i ze np tutaj liczyłeś na to, a tu kłótnia była bez powodu. Mysle ze jest tu jakieś drugie dno, może być nawet jakieś z dupy (np przytyła i się martwi ze ci się nie podoba xD ) tylko trzeba je odkryć
  • Odpowiedz
@s__n poprostu z nią porozmawiaj. Faceci często dużo trzymają w sobie a później wszystko się kumuluje.

Jak ona nie będzie chciała gadać to wiesz co robić.
  • Odpowiedz
@s__n: dzisiaj nie zaprzątaj sobie tym głowy bo są święta.

Zdrowych i pogodnych świąt. A jak będzie się stawiać i taką mieć energię do życia to olej.
  • Odpowiedz
@DzieckoDzikiegoLasu: @gumioki: @monalisa2211: Nie raz próbowałem rozmawiać, zawsze wygląda to tak samo - "nie wyspałam się", "nie chcę się kłócić", "wszystko jest ok, jesteś przewrażliwiony" i, uwaga, uwaga, hit! "jak ci tak źle ze mną, to sobie zmień". Przez to jej nastawienie faktycznie o tym coraz częściej myślę. Jednak kocham ją, szukam winy po swojej stronie, staram się ją zaskakiwać, zmieniać siebie, jednak u niej się
  • Odpowiedz