Wpis z mikrobloga

Piszę tu z takim jednym zapytaniem do osób które ogarniają temat Guitar Hero czy tam Clone Hero, co kto woli, niedawno obczaiłem tą giereczkę no i chciałbym sobie pograć w te trudne dla nas czasy. Mam xboxa360, ale wiem, że na kompie jest te Clone Hero, które ma dużą bazę tych piosenek, czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak to ogarnąć? To znaczy jaką gitarę mogę kupić, żeby w to pograć, widziałem, że potrzebne są jakieś nadajniki do kompa, czy ktoś zna się w temacie i chciałby wyłumaczyć? Z góry bardzo dziękuję (ʘʘ) #guitarhero #clonehero #xbox360
  • 10
@ponczekbezronczek możesz kupić gitarę do Xboxa 360, ona jest na USB i sama z niej korzystam bez żadnego nadajnika.
Jeśli chodzi o samo Clone Hero to bardzo polecam, w internecie jest masa paczek z muzyką, m.in. ze wszystkich części rock band i guitar hero.
@Nikixa: Najchętniej chciałbym zagrać w te stare tytuły, ale wiadomo, najnowszy który wyszedł to chyba guitar hero live i tam jest ta nowa gitara, czy ona bedzie kompatybilna przynajmniej do clone hero? Bo tak to ciężko znaleźć jakąś używkę nie mówiąc o nówce z tych starszych typów :/// nie wiem co tu uczynić
@ponczekbezronczek ta z guitar hero live działa z Clone Hero. Ale jest na nią mało kawałków i mało kto nią gra z tego powodu. Najlepiej znaleźć używaną gitarę starego typu, bo na tej z live zbyt dużo piosenek nie zagrasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kurcze, straszna lipa, że dopiero teraz mnie na to faza wzięła, gdzie niektórzy już sprzedają te gitary jako "kolecjonerskie" ciężko cokolwiek normalnego znaleźć, czas obserwować chyba fb i olx i czekać na jakiś cud :c
@ponczekbezronczek: @Nikixa:
Nie różnią się tylko wizualnie.
Gitary m.in. z band hero miały dodatkowy panel dotykowy na gryfie.
Akurat ten Gibson z olx miał problem ze stykami przy gryfie.
W tych z warrior od rock sypały się switche.
Ja w tamtym roku kupiłem 4 gitary w kwotach 60-70ziko każda. Teraz ceny są absurdalne, ale mało tego na rynku. Dwie już sprzedałem po 150 sztuka.
@Grupl widzę, że niezły znawca się trafił (ʘʘ)
Myślałam, że nie ma między nimi większych różnic. Wiesz coś o awaryjności/jakości gitary redoctane Gibson xplorer?