Wpis z mikrobloga

@Siman: #!$%@? sie jelopie w czerep

Jak nie widzisz różnicy pomiedzy koniecznością wykonywania pracy a koniecznością umycia auta to nie mam pytań

Chyba ze chcesz zeby Ci szef lub rząd zabral mozlowosc pracy ale wtedy dostaniesz NIESPODZIANKĘ: jak nie pracujesz to nie zarabiasz.
@hansix absurd. Za tankowanie samochodu też mandaty? Za korzystanie z paczkomatu? Z windy? To wszystko ma przyciski i w sumie nie są niezbędne bo po co kupować cokolwiek? Wstrzymaj się 3 tygodnie nie? Winda? Na schody. tankowanie? Po co jezdzisz, lepiej na nogach itp. absurd. A takie absurdy powodują że to co naprawdę ważne ludzie będą mieli w dupie
@Siman: co wedlug szanownego Pana jest naprawde wazne? Jakie kompetencje szanowny Pan specjalista od epidemiologii i statystyki poaiada, zeby określać obszar zakazów?

Jak nie zatankujesz to do roboty nie jedziesz. Jak sie przejdziesz schodami to lepiej dla zdrowia, klamke lepiej jednak zlapac chusteczką. Brudnym autem do roboty pojechac możesz.
Jak nie zatankujesz to do roboty nie jedziesz. Jak sie przejdziesz schodami to lepiej dla zdrowia, klamke lepiej jednak zlapac chusteczką. Brudnym autem do roboty pojechac możesz.


@hansix: No widzisz, aby dojść do tego typu przemyśleń, nie potrzebowałeś odgórnej reakcji władz. Jesteś człowiekiem myślącym i sam sobie poradzisz, a jak ktoś jest debilem to i prowadzenie za rękę nie pomoże. Dlatego zamordyzm policji i ich własna interpretacja jest śmieszna, bo oni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Siman: raz w życiu no było ich szkoda jak był strajk bo mało zarabiali. Teraz okazuje się że nie zarabiają jakoś znacznie więcej ale dalej są tymi samymi patusami którzy dostają premiie za pisanie mandatów. Zwyczajne grabież pod przykrywką prawa
Brudnym autem do roboty pojechac możesz.


@hansix: bzdury, kodeks ruchu drogowego wprost wymaga ode mnie czystych szyb, lamp i tablic rej. A tak w ogóle problemem jest otwarta i uznaniowa lista "spraw niezbędnych do życia codziennego", dla mnie mycie jest niezbędne do życia codziennego i jak udowodnisz ze nie? No dobra, ale załóżmy nawet że powiesz umyj se szmatą szyby, lampy i tablice. To ja odpowiadam - jak Ci się zepsuje
Polacy podeszli do obecnej sytuacji dosyć rozsądnie, więc obecna postawa policji to jest żart.


@romek898: xDDDDDD
I świadczy o tym obleganie lasów BO TAM BAGIETY MNIE NIE ZGARNO i koniecznością zamykania wszystkiego bo by #!$%@? były drugie Włochy. No i nienawiść do policji, bo JEDEN WYKOPEK NAPISAŁ, ZE SOBIE SAMOCHODU NIE MÓGŁ UMYĆ xDDD przestańcie się już ośmieszać, błagam. Poradziliśmy sobie lepiej, właśnie dlatego że was za mordy trzymają, i za
@Siman: co wy macie z tymi "resztkami szacunku" albo "szacunek na który pracowali ostatnie 20 lat" i podobne pierdoły. Policji nie lubił nikt kto ma z nimi jakikolwiek kontakt bo to banda cymabłów, która chętnie walnie mandat, za to zrobienie czegokolwiek co wymaga przepisania literek z abecadła ich przerasta. I żeby nie było: kumplowi ukradli rower, ale miał kamerkę zainstalowaną. Poszedł na bagiety z nagraniem, nazwiskiem i adresem złodzieja (okazało, się