Wpis z mikrobloga

Ludzi p----------o komuna wraca. Jakiś idiota zadzwonił na bagiety ze siedzę sobie w garażu i dłubie przy moto, podjechały psiarskie i do mnie dowód proszę a ja ze maja s--------c bo garaż jest moja własnością i mogę tu siedzieć a tak w ogóle to wypad bez nakazu nie możecie wejść na prywatną przestrzeń. Nosz k---a Mac
#polska #ncov2019 #koronawirus #c-----------o
Maelstrom94 - Ludzi p----------o komuna wraca. Jakiś idiota zadzwonił na bagiety ze s...

źródło: comment_1586172124WnzX8sdTxPFGxmXK8ITs5O.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Pawel_Tir: 13k przebiegu 2 lata, najwiecej Śląsk - Bieszczady prawie 400km w jedna stronę. Zero awarii. Jedynie w-------ą rdzewiejące śrubki ale wymieniłem je w castoramie na ocynk i już zero problemów.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fejteu: i jak narazie bez awaryjny. Za 8500 z 3 kuframi i na to co ja go katuje po terenie to nie jestem w stanie nic więcej wymagać. Za 8500 to się dobry rower kupuje a tu mam sprzęt który wjeżdża mi wszędzie.
  • Odpowiedz
no nie powiedziałem s--------c tylko ze jestem na prywatnej posesji i nie mogą mi wbić tego mandatu 500zł za szlajanie się po mieście bo tego nie robię.


@Maelstrom94: aha, czyli bajki w necie, a w realu to potulny jak baranek xD
  • Odpowiedz
W moim mieście cały dzień szaleją na takich motorach po ulicach, na wałach rzecznych, lasach i nikt nikomu d--y nie zawraca.
  • Odpowiedz
@Maelstrom94: no i słusznie, ale mogłeś też tak napisać, a nie ze "a ja ze maja s--------c bo garaż jest moja własnością i mogę tu siedzieć a tak w ogóle to wypad bez nakazu nie możecie wejść na prywatną przestrzeń. Nosz k---a Mac" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nika_blue "nakazu", dobre, chyba za dużo seriali amerykańskich się naoglądałeś ;)
A Ty myślisz, że policja może sobie tak wyrywkowo wejść na czyjąś posesję? I co jeszcze? Powiedzą, że podejrzewają handel narkotykami to sama jeszcze tyłek wypniesz, żeby dokonali rewizji osobistej? K---a, jesteśmy ludźmi, a nie bandytami. Przez potulnych ludzi którzy robią wszystko co władza każe o--------a się szajs. Trzeba mieć trochę godności i nie dać sobą pomiatać.
  • Odpowiedz
@uriel_ck: no niestety ale takie mamy prawo, że policja może sobie wejść do Ciebie na posesje jeśli mają "uzasadnione podejrzenia" i nie potrzebują żadnego nakazu:

"Przeszukanie przeprowadza zazwyczaj Policja, Prokurator lub inny uprawniony organ. Warto w tym miejscu zaznaczyć ,że wbrew powszechnemu mniemaniu Policja aby dokonać przeszukania wcale nie potrzebuje tzw. nakazu prokuratora.

Prokurator zlecając przeprowadzenie przeszukania wydaje postanowienie , które winno wskazywać jakie miejsca bądź osoby mają zostać przeszukane, jakich przedmiotów znalezienie jest celem przeszukania oraz określać organ jaki prokurator upoważnia do przeprowadzenia przeszukania. Sytuacje wydania przez prokuratora postanowienia o przeszukaniu mają miejsce zazwyczaj wówczas, gdy przeszukanie następuje na pewnym etapie prowadzonego postępowania, gdy zebrano dowody świadczące, że dowody przestępstwa mogą w danym miejscu się
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nika_blue: a niby uzasadnione podejrzenie czego mieli policjanci by wtargnac na prywatny teren? To nie jest tak,że bez uzasadnienia moga wbic na chatę tak samo jak przeszukania nie moga robic bez powodu.
  • Odpowiedz
@nika_blue Zdarzają się jednak również sytuacje, gdy przeszukanie musi zostać przeprowadzone niezwłocznie, gdyż nie ma czasu oczekiwać na wydanie przez prokuratora postanowienia. Zwłaszcza, gdy mogły by ulec zatarciu dowody przestępstwa.
-niezwlocznie
-zatarciu dowody
-PRESTĘPSTWA
Czyli czas spędzany (nawet podczas kwarantanny) na swojej posesji w swoich garażu, samemu uważasz za przestępstwo i to daje możliwość policji wejście na posesję?
Nie wiem k---a, jakbym zadzwonił na policję i powiedział, że masz w domu
  • Odpowiedz
@saper_vodiczka: @uriel_ck: nie napisałam, że op popełnił przestępstwo, tylko że jak trafisz na chamskich policjantów to nie potrzebują żadnego nakazu, to nie stany, że bez nakazu nie można wejść na żaden teren, jak ktoś będzie pyskował, albo właśnie "anonimowy sąsiad zadzwoni i powie, że masz n-------i", to mogą Ci wjechać na chatę. Albo jak robisz imprezę i wyczują podejrzany dym itp. A antyterroryści w złym mieszkaniu się zdarzali
  • Odpowiedz
@nika_blue z tym, antyterroryści wchodzili do złych mieszkań to były błędy wywiadu (tu masz rację, że nikłe odszkodowania są). Chodzi o to, że oo bardzo dobrze zrobił wyganiając ich, bo im więcej ludzi będzie się balo policji tym bardziej ci będą się czuć jak władcy. Nie możemy dać sobie wejść na głowę i musimy walczyć o swoje prawa. Miałem osobiście np. sytuację, że policja chciała mi wlepić mandat za wymuszenie pierwszeństwa,
  • Odpowiedz