Wpis z mikrobloga

Ludzi #!$%@? komuna wraca. Jakiś idiota zadzwonił na bagiety ze siedzę sobie w garażu i dłubie przy moto, podjechały psiarskie i do mnie dowód proszę a ja ze maja #!$%@? bo garaż jest moja własnością i mogę tu siedzieć a tak w ogóle to wypad bez nakazu nie możecie wejść na prywatną przestrzeń. Nosz #!$%@? Mac
#polska #ncov2019 #koronawirus ##!$%@?
Pobierz Maelstrom94 - Ludzi #!$%@? komuna wraca. Jakiś idiota zadzwonił na bagiety ze siedzę ...
źródło: comment_1586172124WnzX8sdTxPFGxmXK8ITs5O.jpg
  • 138
@bocznica: no tak wyzywanie ludzi od debili bo przecież klasyk pasty o bieganiu po bułki nadal żywy. Mam taki sprzęt jaki potrzebuje na #!$%@? mi ktm za 30k żeby raz na jakiś czas polatać sobie po polnych drogach a używanego gowna brzydzę się tym bardziej wole nowe Chiny niz używany złom.
nic mnie tak nie jara jak #!$%@? się na odcince po takim gowno osiedlu januszy co kupili mieszkanie na 50 lat kredytu i teraz wielcy panowie. Przez progi to ja przeskakuje a nie zwalniam.


@Maelstrom94: poczekaj #!$%@?, w końcu natrafisz na kogoś bardziej zdeterminowanego i cie #!$%@?, wystarczy dobre nagranie + numery blach i może po kilku takich mandatach pożałujesz bycia aspołecznym gnojem
a ile wgł ciebie potrzeba żeby polatać po polnych drogach ,lasach? Na pewno lepszy będzie zajechany ktm 2T.


@Maelstrom94: Według mnie wystarczy tyle na ile stać kupującego.
Nigdy nie twierdziłem że aby pojeździć po prywatnym lesie trzeba mieć KTM-a EXC 250 2t.
Jeszcze 10 lat temu myślałem że jak ktoś kupuje motocykl drogowy 80KM to swoim starym co ma 20KM już nie będzie jeździć bo pod każdym względem jest gorszy.
Dziś
@bocznica: nikt nie sprzedaje sprzętu w dobrym stanie, zawsze się coś będzie sypać czy to elektryka czy choćby opony już do wymiany. A kupowanie używanego 2T to już a ogóle proszenie się o kłopoty. W większości stare ktmy upalają gimbusy bez wiedzy jak obchodzić się z 2T.