Wpis z mikrobloga

Ludzi #!$%@? komuna wraca. Jakiś idiota zadzwonił na bagiety ze siedzę sobie w garażu i dłubie przy moto, podjechały psiarskie i do mnie dowód proszę a ja ze maja #!$%@? bo garaż jest moja własnością i mogę tu siedzieć a tak w ogóle to wypad bez nakazu nie możecie wejść na prywatną przestrzeń. Nosz #!$%@? Mac
#polska #ncov2019 #koronawirus ##!$%@?
Pobierz Maelstrom94 - Ludzi #!$%@? komuna wraca. Jakiś idiota zadzwonił na bagiety ze siedzę ...
źródło: comment_1586172124WnzX8sdTxPFGxmXK8ITs5O.jpg
  • 138
@Klodmonet: ja już #!$%@? dwie gleby na nim raz szlif na asfalcie przy 50km/h a drugi raz w lesie #!$%@? się w rów i nic nie popękało na nim. Kupiłem nowego za 8500 i na to jak ja go katuje to sprzęt jest mega.
@bocznica: uparci to są tacy jak ty którzy żyją latami 2005 gdzie masowo sprzedawano skuterku chińskie które były naprawdę gowniane. Te nowe chinczyki bazują na starych japońcach i są bardzo trwałe, romety adv robią po 30-40k km i nie ma z nimi problemów.
@Maelstrom94 obyś się na progu #!$%@?ł, przy okazji robiąc hałas - wilk syty i owca cała. Ty #!$%@? ludzi, którzy sobie spokojnie mieszkają, a ludzie przynajmniej będą mieli spokój na przyszłość
Ja gdy ta cała imba się zakończy będę chciał zrobić prawko kat. A i będę polował na Yamaha MT-07, wydaje mi się spoko motorkiem dla amatora ;p
@Maelstrom94: co to za szybka? mam ten sam motocykl tyle, że benyco z 2017 :)
@creativ93: mam mojego trzeci rok, jeśli przed sezonem go wyregulujesz (również wersję na wtrysku) to jest dobrze, póki co nic się nie psuje. Męczą wibrację zaczynające się od około 82km/h. Do 90 rozpędza się bez większego problemu, powyżej już ma problem. Dosłownie jeden raz udało mi się rozpędzić do 104! Jak najbardziej nadaje się na