Wpis z mikrobloga

Ludzi p----------o komuna wraca. Jakiś idiota zadzwonił na bagiety ze siedzę sobie w garażu i dłubie przy moto, podjechały psiarskie i do mnie dowód proszę a ja ze maja s--------c bo garaż jest moja własnością i mogę tu siedzieć a tak w ogóle to wypad bez nakazu nie możecie wejść na prywatną przestrzeń. Nosz k---a Mac
#polska #ncov2019 #koronawirus #c-----------o
Maelstrom94 - Ludzi p----------o komuna wraca. Jakiś idiota zadzwonił na bagiety ze s...

źródło: comment_1586172124WnzX8sdTxPFGxmXK8ITs5O.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@dorEk: enduro to typ maszyny. Odwrócony widelec monoshock wzmocniona rama wydechy pod dupą grube kostkowane opony. Jak najbardziej spełnia warunki do bycia enduro, to nie jest maszyna wyczynowa jak w redbull motosport do skakania ale co ma robić to robi dobrze. Ze śląska pojechałem nim w Bieszczady i było zajebiscie
  • Odpowiedz
A prokurator przyklepuje z automatu.


@mrmydlo: Właśnie problem w tym że nie przyklepują, bo żaden prokurator nie podłoży się pod byle g---o. Jeśli by to przyklepał (że weszli do OP co siedział we własnym grażu) to miałby konsekwencje w pracy
  • Odpowiedz
  • 0
@Fejteu: jak ja kocham wykop, wpis o p-------------u się bagiet do ludzi a tu połowa wpisów o motocyklu xD. Bo przecież trzeba gowniarza uświadomić nad wyższością zajechanego ktma 2T nad HIŃSKIM GUWNEM. Pewnie piszesz to z chińskiego telefonu i jarasz się jakie to siajomi lepsze. Won badziewiarzu.
  • Odpowiedz
@Maelstrom94: No k.wa nie wierzę... pisz mi tu zaraz jak Ci się sprawuje ten zipp i czy latałeś nim gdzieś w dłuższe trasy, łazi ten sprzęt za mną już jakiś czas i dziś podczas rozładunku w jednej z firm takiego oglądałem, teraz wchodzę na wykop i znów go widzę :D
  • Odpowiedz
@Maelstrom94: Ja jeszcze dodam o c--j chodzi z tymi mandatami za jazde na moto, skoro z nikim sie nie spotykam a do tego jestem ubrany lepiej niż nie jeden ordynator
  • Odpowiedz