Wpis z mikrobloga

Ludzi #!$%@? komuna wraca. Jakiś idiota zadzwonił na bagiety ze siedzę sobie w garażu i dłubie przy moto, podjechały psiarskie i do mnie dowód proszę a ja ze maja #!$%@? bo garaż jest moja własnością i mogę tu siedzieć a tak w ogóle to wypad bez nakazu nie możecie wejść na prywatną przestrzeń. Nosz #!$%@? Mac
#polska #ncov2019 #koronawirus ##!$%@?
Pobierz Maelstrom94 - Ludzi #!$%@? komuna wraca. Jakiś idiota zadzwonił na bagiety ze siedzę ...
źródło: comment_1586172124WnzX8sdTxPFGxmXK8ITs5O.jpg
  • 138
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uriel_ck: no niestety z tymi mandatami to też jest inna sprawa, bo jak odmówisz przyjęcia to masz sprawę sądowa i wielu ludzi już woli zapłacić niż się użerać z tym. Więc nie zawsze to jest strach tylko po prostu z góry jesteś na gorszej pozycji. Poza tym wiadomo jakie sprawiedliwe nasze sądy są. A teraz w ogóle to już nie wiadomo czy dostaniesz mandat czy "karę administracyjną".
@nika_blue mówię tylko, że nie możemy dać się zastraszyć. Policjanci mają dużo papierkowej roboty jak ktoś nie przyjmie mandatu i często nawet nie wysyłają tego do sądu, ewentualnie jak juz wyślą to sąd może z góry umorzyć jeśli chodzi o blacha sprawę jak np. zakłócanie ciszy nocnej na rynku w Krakowie gdzie każdy drze mordę ile się da.
@pmub: chińskie motocykle to w większości #!$%@? maszyn japońskich wiec muszą być dobre jedyny szkopół że one przychodzą w częściach do polski i większość awarii jest z powodu #!$%@? zmontowania sprzętu przez pracowników salonu z motocyklami. W moim przypadku nie było żadnych problemow, jak mieszkasz na Śląsku to na pw mogę ci podesłać nazwę salonu gdzie kupowałem, naprawdę zajebisty szef i pracownicy. Jedyny problem to trzeba się zapisywać na przeglądy gwarancyjne
@pmub: jak się położę to idzie utrzymać 105licznikowe na prostej drodze ale silnik już nieprZyjemny w dłuższej jeździe. Najwiecej nie przekraczam 85-90 wgł mnie to najlepsza prędkość nie zależnie od maszyny. Miałem wcześniej suzi gs 500 ale więcej w niej grzebałem niż jeździłem, z satysfakcją patrzyłem jak znajomy ją rozpierdzielał widlakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tez nie jeździłem więcej niż 100 bo po prostu się boję.
@Maelstrom94: może dobieram na nowke, chociaż teraz pracy nie ma to nie wiem. A często jeździsz tym po asfalcie? Jak się jedzie taką maszyną po zwykłych drogach, bo ja bym chciał czasem po polach a czasem po osiedlu się przejechać