Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wojteksrz: spłacam dam + alimenty
@Matijas3535: 120k w tym 24k wpłaty własnej @wojteksrz: o prace mam trochę stracha ale dostawy mimo wszystko z Włoch dochodzą a klienci ciągle proponują mi fuszki na boku więc jak narazie przebieram w ofertach ( ͡ ͜ʖ ͡) @SzitpostForReal: a dla zainteresowanych zdjęcie poglądowe kawałka łazienki (która jest chyba najdroższa w remoncie)
źródło: comment_1585940147vcoRBQQKhRuwL5SUkrR7Ex.jpg
@SamiecOmega a sprawdziłeś czy tam przypadkiem odpadów radioaktywnych nie przechowują w sąsiednich lokalach? Bo ta cena to jakaś posranie niska


Edit: lol tam serio tak tanio jest.

@schreder: nikt nie chce mieszkać w Bytomiu, miasto wyludnia się od dekad, bo nie ma nic do zaoferowania.

OP odradzam Zeltera odkąd zrobili z niego zwierzyniec. Stado rozdartych gówniaków, nad którymi nikt nawet nie próbuje panować. No i muzyka zbyt głośna
@SamiecOmega: o fuck. Ale jak to Bytom? XD - w sensie te mieszkanie masz w kamienicy? - sorry za pytanie, ale wiesz ..nieważne, ze sobie w srodku, w mieszkaniu ladnie zrobisz łazienkę jak zaraz mogą Ci sie sciany rozwalic albo dach wpaść do srodka (bo wlasciciele kamienic zazwyczaj mają w dupie remonty). Juz nie mówiąc o karynach i starszych, ktorzy potrafią jedynie co to:"ups, rozszcelnił mi sie piecyk i ups..przypadkiem #!$%@?
Edit: lol tam serio tak tanio jest.


@schreder: to nie jest w ogole dziwne, ze tam jest tak tanio. Mowi sie,z e to wymarłe miasto i ze wszyscy normalni stamtąd uciekli, bo ilość patusiarzy i innych przewyzsza wszystkie mozliwe normy. Więc nawet jakby mi dali za darmo takie mieszaknie to bym tam nie chciala mieszkać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jablkawmasle: akurat kamienica jest w trakcie remontu (w lutym kończyli remont klatki schodowej a w tym roku planują jeszcze remont elewacji od strony placu) A co do różnych losowych wypadków to również mądra Julka razem z Oskarkiem mogą spowodować pożar jak się zawiesza na insta itp. Patologia jest wszędzie - Warszawq, Kraków czy Katowice. Ja nie zauważyłem żeby było jakoś znqcznie gorzej pod tym względem w Bytomiu (mieszkałem już dwa lata
sam jestem..


@SamiecOmega: hahaha xD. Okej, rozumiem - wszedzie są patusy- mnie chodzilo o kumulacje patusów w jednym miejscu - to, ze w jakichs innych miejscach występują pojedyncze jednostki to to normalne :D. Co do remontu - to wporzko -juz sie nie martwie :D