Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
#!$%@?, też mieliście tak, że na kwarantannie codziennie miałby c robiony drążek dipy, potem w domu jakieś gumy na dobitkę, a finalnie #!$%@? robicie? xD Bo ja przez pierwszy tydzień robiłem trasę na rowerze 10km potem 10xX drążek dipy, w domu gumy brzuch rozciąganie, plan na siłkę nowy se rozpisalem na następne 2 lata z nudów nawet. Ale szybciutko mnie zweryfikowało, bo teraz jedyne po co wychodze z domu to po jedzenie alko i fajki xD wale 5 browarów dziennie, #!$%@? byle co, nawet ostatnio bułkę zjadłem i #!$%@? robię. Eh, jednak prawdziwej walki z ciężarem nic nie zastąpi i człowiek na tej kalystenice to się tylko rozleniwia. Skakanie po drazkach to dla małp jest dobre ot co
#mikrokoksy #zalesie #koronawirus #silownia
  • 17
Ja tam sobie ćwiczę. Napełniłem kosz po brzegi bio odpadami, tak że wazy tyle ile hantle którymi ćwiczę xD do tego pompki, przysiady, brzuszki, dipy na krzesłach, podnoszenie nóg, pompki z nogami na krześle i wgl. Ale dietę trudno trzymać, pierwszy raz od dawna jadłem naleśniki. Ale byle do dostania drążka ze sklepu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@VeXes: Kolejny co wymówki szuka, żeby móc się dalej #!$%@?ć xD

Poza siłownią aktywność sportowa nie istnieje, wszystko to gowno - taką najczęściej widzę tutaj retorykę.

Rower + gumy z drążkami (tylko nie jakieś #!$%@? cienkie gumy, tylko takie szerokie co opór mają podobny wyższych ciężarów) i forma idzie do przodu - wiem bo tak robię odkąd zamknęli siłownie.
@VeXes ja mam trochę sprzętu w domu, czasami zupełnie mi się nie chce trenować, ale wtedy robię trening na siłę (tak z 3 razy od zamknięcia siłowni tak miałem :D)
@kok-su: jakich wymówek xD po prostu taka forma aktywności, poza rowerem, w ogóle mi nie sprawia frajdy i tyle. Niby robię jakieś pompki, drążek, ale bez ciężaru to jest #!$%@? warte, taka prawda. W tamte wakacje przez 3 miechy od czerwca do sierpnia, codziennie #!$%@?łem rowerem robić dipy i drążek. Rozpisałem se nawet progresję i naprawdę sumiennie #!$%@?łem, ale i tak #!$%@? mi to dało. Zero jakichkolwiek zmian. Jedyne co, z
@Kasahara: a ty nie wszedłeś przypadkiem na cykl? ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo jak bym się #!$%@?ł na cykl, to też psychika kazałaby mi codziennie #!$%@?ć i to pewnie po 3 razy dziennie przy obecnej sytuacji.
@Bumelante: na balkonie o balustradę, ale mam też patio z placem zabaw i taką plenerową siłką w bloku, tam to juz łatwo o jakieś huśtawki czy właśnie te śmieszne przyrządy do ćwiczeń dla staruszków.