Wpis z mikrobloga

Pracujemy sobie w mieszalni cementu. Stała ekipa 5 osób. Zawsze 3 zaczynają zmianę o tej samej godzinie. Konkretnie o 8. Żeby wykonywać pracę trzeba obsługiwać maszynę, której włączenie i rozgrzanie zajmuje 2h. Dla każdego jak świat światem logiczne było przyjść okolo 6.00 żeby zacząć pracę o 8.00 i odpracować swoje 8h etatu (do 16.00). Półtora miesiąca temu szef przyprowadził dwóch uwaga STUDENTÓW. Dwie lewe ręce, no ale niech stracę, pośmiać się można z laików a i czarną robotę zrobią.
Po miesiącu szefu woła starą ekipe i nas #!$%@? że nie pilnujemy młodych, bo wpisują sobie w godzinowke co chcą i potrąca nam z pensji to co oni sobie zawyżyli. My ostro #!$%@? idziemy obczaić co oni tam wpisywali, a oni każdego wpisywali po 10 godzin XDDDDD 20 dni marca po 10h zamiast po 8 czyli chcieli wyruchac szefa na 40h XDDDD pytamy ich co im #!$%@?ło a oni że przecież to normalne i im się należy XDDDDD to jest przyszłość naszego narodu, millenialsi XDDDDDDD
#pracbaza #bekazpodludzi
  • 266
@Goronco Bait, ale op i jego koledzy od mieszania cementu to umysłowo biedni Janusze i robole najgorszego sortu, wyrobnicy przychodzą na 6 i "jak świat światem logiczne, że do 16 mija 8 godzin". Tfu.
@DryfWiatrowZachodnich też tak miałem, przychodziłem do pracy i nie miałem co robić, nawet spać mogłem, miałem wyrzuty sumienia że później za to hajs dostanę xDD pracodawcy nie było, kierownika też nie, a pracodawca na słowo mi wierzył w czas pracy ( _) jeszcze płacił wyjątkowo dobrze, tylko później miał problemy z płynnością xD
studencka praca na budowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maciej__: u mnie az taki hardkor nie xD Nawet jestem bardzo daleki od czegos takiego xD

Ale przy okazji co do gownoprac, zauwazylem ciekawa tendencje. Im bardziej sie kierownik doczepia do tego ze ktos w kiblu siedzi 20 minut a nie 5, albo ze na obiad wyskoczyl na kebaba a nie jak idealny robak je kanapki przy biurku klikajac w kąkuter, tym praca zazwyczaj bardziej gowniana i mniej platna. Serio, im