Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie jak musi być wstyd biedakom robić dzieci i potem patrzeć im w twarz. Wyobraźcie sobie, że rodzicie się u jakichś Lewandowskich, Lebrona Jamesa, Messiego, Gatesa czy innego Cukierberga i oni z dumą, z podniesioną głową, mogą wam powiedzieć "Stać nas na wszystko synu, korzystaj. XD Tata zapracował xd". A rodzisz się w rodzinie polskiego pachołka biedaka 700zł netto w '95 i janusz może ci z dumą powiedzieć "Synku, stać nas na gówno XDD Jak ojciec nakradnie kabla z roboty, to zabiere cie na lody, albo nad jezioro na dwa dni XD Chcesz wincy? To #!$%@? w wakacje do januszexu za 5zł na godzine XD #!$%@? elo, ide po harnasia a potem ide ci robić rodzeństwo, bo jeden mi nie starczy xD"

Żartuje, nie zastanawia mnie, bo tacy ludzie nawet nad tym nie rozmyślają. "Guwniok ma być wdzięczny, za to że na niego tyrom".

#patologiazewsi #patologiazmiasta #bekazpodludzi
  • 89
@kezioezio: Ci co mówią że w bogatych rodzinach dzieci są smutne lub pozbawione opieki rodziców to chyba maja wyrobiony punkt widzenia na podstawie jakiś pseudo moralizatorskich amerykańskich filmów gdzie bogaty dzieciak jest zazwyczaj zły. A żeby zobaczyć jak „nieszczęśliwe” są dzieci bogatych ludzi wystarczy wejść na takiego TikToka. Bawią się, podróżują po świecie, wspólne spędzanie czasu z rodzicami i do tego edukacja w najlepszych prywatnych uczelniach. Nawet jak ich starzy zbankrutują
Za 2,5 roku "czydziecha" na karku. Dużo mam jeszcze rosnąć? Dlaczego wy wszyscy sugerujecie tutaj, że dzieci wychowane w zamożnych rodzinach nie są szczęśliwe. Czy to jest dla was za trudne do przetrawienia, że większość dzieci w takich rodzinach jest szczęśliwa?


@kezioezio: Bo tak mają nawalone w głowach, nasłuchali się debilnych powiedzonek typu "hehe, pieniądze szczęścia nie dają" 100% nikt nie jest w stanie komuś dać, ale o wiele łatwiej żyje
to czujesz ból a popełniając samobója wracasz do upragnionego nieistnienia


@shesellsseashells: No tak, podcinając sobie żyły wcale nie czujesz bólu, albo wieszając się XD

Poza tym jest jeszcze dużo gorsza opcja, czyli nie udaje ci się popełnić samobójstwa i trafiasz do wariatkowa, albo zostajesz warzywem i srasz pod siebie przez kolejne 60 lat.

rozuimem, że jesteś synem Lewandowskiego, o którym świat się nie dowiedział?


@piczu: Nie, nie jestem, a o
@kezioezio: Urodziłem się w biednej rodzinie. Zawsze było krucho. Tata na 13 lat wyjechał za granicę, żeby utrzymać mnie, mamę, siostrę(pracował w budowlance). Mama sama #!$%@?ła, bo chciała pokazać, że ona da radę nas utrzymać a pieniądze od taty są na naprawdę czarną godzinę, lub na przyjemności, typu ocieplenie domu, wymianę pieca, nowe meble, czy łóżko dla siostry, żeby nie musiała spać na kanapie itd.
Teraz, jestem dorosły, prowadzę razem z
Skad przekonanie ze wycieczka albo droga pasja, to cos co sprawi ze ktos bedzie szczesliwy? Za duzo instagrama.


@WiktorekS: a ty za duzo bananowego zycia.

widzisz swiat tylko ze swojej perspektywy.

wejdz w buty przecietnego polaka, ktory #!$%@? na magazynie, w fabryce albo jako kierowca. ktoremu sie placi pod stolem, odmawia l4, ktorego sie poniza (jesli tylko przez przelozonych, to jeszcze nie tak zle). uwierz, zycie wtedy nie jest fajne nic
innego podejścia do życia na wykopie się nie spodziewam


@huntforfur: znaczy jakiego, przepraszam? prawdziwego?

mozna wykopowi wiele zarzucic, ale czesto dowiesz sie tutaj prawdy, brutalnej, acz prawdy. a ta jest jedna z nich.

zaraz dzieki koronawirusowi wiele ludzi sie przekona o tej brutalnej prawdziwe ktora przedstawil OP. jak #!$%@? bezrobocie, jak bedzie trzeba opuszczac bliskich, znajomych i uciekac na zachod, jak ludzie beda sie wieszac, wskakiwac pod pociagi.

ale tworzcie kolejnych
@Dead_Inside: nie mam nic wspolnego z bananowym zyciem. Urodzilem sie w latach 90, w wielodzietnej rodzinie (5 dzieci), moi rodzice zaczynali od zera, nic pomocy od dziadkow.

Jakos sie przebiedowalo i nie wspominam zle okresu dziecinstwa. W pilke mozna kopac i w halowkach z bazaru za 10 ziko. Bo to sie glownie robilo, bo mielismy tylko jeden komputer (przez polowe czasu zepsuty) na nasza 5.

Z czasem o tyle sie poprawilo