Wpis z mikrobloga

@ozjasz4-9: najlepsze, że w taką przeróbkę jednak trochę kasy poszło, nawet jeśli to tylko regipsy, to jednak sporo elementów jest pod wymiar, lampy, malowanie itp. a teraz rynek wynajmu krótkoterminowego nie istnieje, długoterminowo chyba jednak nikt w takiej klitce mieszkać nie będzie, a sprzedać to będzie ciężko jako że lokal jest stricte pod turystów.
Czuję że teraz będzie wysyp takich inwestycji, lecących w dół cenowo, bo na chwilę obecną popyt na
@wojteksrz: no właśnie nie wiem, czy pod studentów. Studenciaki raczej nie zapłacą takiej kwoty miesięcznie za mikroklitki. Chyba że ta cena 3800 jest z dupy, i ma robić za przynętę na jakiegoś upośledzonego inwestora.
@wojteksrz: aa no to OK, nie wiedziałem że aż tak źle jest. Nadal, jakbym był studentem to wolałbymw takiej samej cenie trochę niższy standard za dodatkowe metry xD mieszkać w 5 luda w takim mikrohotelu to jednak przygoda xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wkrk: @niepojete: oczywiście że jest z dupy bo to jest cena przy założeniu idealnej sytuacji gdzie przez cały rok wszystkie pokoje są wynajęte.
A wiadomo że w wakacje gdy studentciaki wyjeżdżają do domów to niektóre pokoje stoją puste bo zainteresowanie jest wtedy mniejsze. Dodatkowo trzeba doliczyć jakieś drobne naprawy, awarie
Ale wiadomo że każdy w opisie napisze że to idealna inwestycja i jedyna okazja ( ͡º ͜ʖ͡
@Zabi96 otóż nie. Oglądałem kilka takich pokoi w Poznaniu, w Krakowie pewnie działa to tak samo. Podpisujesz umowę na rok bez możliwości rozwiązania, nawet musisz podać kto za ciebie ręczy w razie jakbyś nie miał jak zapłacić XD cała umowa na wynajem głupiego pokoju ma 5 stron obostrzeń, jak to podpiszesz to jesteś uwiązany na 12 miesięcy i kropka. Starty umów są od września i przedłużenia również więc nawet będąc studentem bulisz