Wpis z mikrobloga

Część z Was niedługo może straci pracę, innym obniży się pensja. Część będzie miała więcej wolnego czasu niż kasy. Niektórzy zastanawiają się gdzie ulokować swoje oszczędności mimo tego, że nigdy się inwestowaniem nie interesowali, ale sąsiad mówił, że w kryzyzie trzeba (nie rób tego!) ;).

W związku z tym mam dla zainteresowanych propozycję. Zdałem sobie sprawę z tego w jak dobrej sytuacji jestem bo z 80% moich dochodów pochodzi z pasywnych źródeł, tylko z sieci. I teraz uważam, że jestem w stanie nauczyć praktycznie każdego tego jak zbudować sobie te 2-3-4 tys zł/mc pasywnej kasy z sieci nawet jeśli totalnie nie ma on o niczym pojęcia. Nie musisz programować, nie musisz pięknie pisać, nie musisz wyskakiwać z kasy, nie musisz znać się na budowie stron.

Jedyne co musisz to w miarę sprawnie poruszać się po internecie. Jeśli potrafisz założyć konto na wykopie, facebooku i masz emaila to się nadajesz.

Normalnie za poprowadzenie kogoś biorę kasę. Jest też kurs, który też kosztuje kilka stówek i nie mam interesu robić tego za darmo. Ale w obecnej sytuacji chciałbym zrobić wyjątek.

Jeśli ktoś rzeczywiście jest w potrzebie i ma ochotę zbudować sobie źródło dochodu dające w pełni pasywnie od kilku stówek miesięcznie do kilku tysięcy to niech się do mnie zgłosi.

I teraz, wiem jak to wygląda, więc od razu zaznaczę - nauczę Cię jak zbudować prosty, automatyczny biznes w sieci.

Żadnych:
- mlmów i avonów
- dropshippingów
- pokazywania ryja przed ludźmi na yt czy instagramie
- robienia z siebie celebryty w kursach mailowych
- klikania w maile i innych scamów
- forexów, bukmacherek czy systemów inwestycyjnych.

Jeśli jest coś z czym kojarzy Ci się "zarabianie w internecie" to to na pewno nie jest to :).

Nauczę się systemu i tego jak myśleć o pewnych sprawach i na bazie tej wiedzy możesz zarabiać jak chcesz. Twoja decyzja czy sobie otworzysz sklep internetowy czy stronę o kotkach, to jest bez znaczenia.

Zrobię to w 100% za darmo. Zostawię Ci namiary na mój numer konta i jeśli w ciągu kilku miesięcy zbudujesz sobie dochód, który Cię satysfakcjonuje to po prostu wpłacisz mi tyle kasy ile uważasz, że ta wiedza była dla Ciebie warta. Jesli 0 zł - trudno.

I teraz - jak wiem, że jest masa chętnych, którym nie chce się robić. Więc od razu powiem, żebyście to olali, ale i tak nie posłuchacie. Jeśli nie chcesz wkładać w coś chociaż kilku godzin tygodniowo to serio olej temat. Stracisz czas i mój i swój.

Jeśli siedzisz już w #seo czy innym ecommerce to też zbyt wiele nowego się nie dowiesz.

Nie mam pojęcia czy ktoś będzie zainteresowany czy nie. W związku z tym na razie zostawię po prostu dedykowanego maila, na który piszcie cokolwiek, żebym wiedział do kogo się odezwać: arrivalzwykopu@gmail.com

Nie będę w żaden sposób przetwarzał Twojego adresu, jedynie za jakiś czas się odezwę.

Jeśli będzie mało osób to postaram się każdemu pomóc bezpośrednio. Jeśli zgłoszeń będzie więcej to opakuję to w jakiś kurs (za darmo) i zrobimy sobie forum/grupę/slacka. Wtedy będę potrzebował 1-3 tygodni na ruszenie tego w sposób bardziej zorganizowany, ale do każdego kto wyśle maila się odezwę.

Nikogo do niczego nie namawiam. Tak jak wspomniałem, wierzę, że wielu osobom może się niedługo "pogorszyć" i warto zadbać o jakieś dodatkowe źródło dochodów.

Jeśli sam nie jesteś zainteresowany, ale znasz kogoś kto może być to też możesz mu polecić ten temat, nie ograniczam tego tylko do wykopków.

#praca #biznes #zarabianie #zarabianiewinternecie #inwestycje #inwestowanie
  • 41
@Arrival: dostałam wszystko na @ i tak czekam na ciąg dalszy. Kiedy można się spodziewać kolejnego e-meila? Bo mnie aż nosi i sprawdzam skrzynkę kilka razy dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arrival: Przeczytałam kolejną lekcję i jestem pod ogromnym wrażeniem. Normalnie się jaram tym. Dziękuję ci za to, że dzielisz się swoją wiedzą ot tak poprostu, to dużo dla mnie znaczy. Mam nadzieję, że uda mi się to wszystko o czym piszesz pomału wdrażać w życie. Dzięki :)
Czekam na kolejne lekcje z niecierpliwością.
@unick: Nadal brak. Btw. Nie odnosicie wrażenia że te lekcje to straszne ogólniki, z których ciężko coś wyciągnąć? W sensie powiedzmy że jest to poprawnie napisane i zgodne z prawdą ale jest to tak bardzo ogólnie napisane że ciężko będzie cokolwiek z tym zrobić. Ludzie piszą całe książki o pozycjonowaniu a tutaj kilka stron i przykładów. Ogólnie fajnie było by łyknąć piugłkę wiedzy i robić hajs ale w tym przypadku to
@akrylko: ja bym powiedział, że jest to mocno skondensowana wiedza, według mnie @Arrival celowo zachęca nas do poszukiwań wskazując odpowiedni kierunek. Jedyne czego mi brakuje to właśnie informacji o harmonogramie lekcji. Generalnie rzecz biorąc ja widzę w tym spory potencjał. Pytanie tylko czy kolejne lekcje się pojawią. Może lekcja nr 3 się dopiero tworzy i dlatego musimy czekać. Mimo wszystko myślę, że warto być cierpliwym i mam nadzieję, że @Arrival nas