Wpis z mikrobloga

#zwiazki
Co można kupić rózowej na 10 lecie ślubu?
Jak się za to zabrać?

Rocznica już za miesiac a ja nie mam pomysłu. Przecież termomixa jej nie kupię bo się wkurzy.

Najgorzej że wyjazd weekendowy nie bardzo wchodzi w grę bo moja matka ubzdurala sobie zrobić wtedy swoje urodziny, też okrągłe i zaprasza calą bliższa i dalszą rodzinę .

Chyba że wziąłbym na ten dzień urlop - przypadnie w srodku tygodnia
  • 117
  • Odpowiedz
@ZaczynamNaZielono: biżuteria to ponadczasowy standard. Może jakieś zabiegi kosmetyczne w ulubionym salonie. Chyba lepiej znasz swój #rozowypasek niż my. Jakie ma hobby, zainteresowania? Może wypad weekendowy do wypaśnego hotelu z fancy zabiegami pielęgnacyjnymi.
  • Odpowiedz
Najgorzej że wyjazd weekendowy nie bardzo wchodzi w grę bo moja matka ubzdurala sobie zrobić wtedy swoje urodziny, też okrągłe i zaprasza calą bliższa i dalszą rodzinę .


@ZaczynamNaZielono: stare prukwy jak nie będą niszczyły par to byłyby chore.
  • Odpowiedz
@ZaczynamNaZielono: rumbę, termomixa, kosiarkę samojeżdżącą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomyśl co ona tobie kupuje i za ile po czym włóż podobny wysiłek i pieniądze co ona- rocznica ślubu to święto dla dwóch osób, a nie jednej, żeby tylko mąż kupować żonie prezent. Ewentualnie kupcie właśnie coś razem dla gospodarstwa domowego lub dla was obojga.
  • Odpowiedz
@ZaczynamNaZielono: może po prostu dzień przed lub po romantyczna kolacja albo inny sposób spędzenia czasu w Waszym stylu? W końcu to Wasza rocznica i fajnie mieć wspólnie frajdę. Ewentualnie jeśli umówiliście się na prezenty lub żona jest nastawiona na prezent z tej okazji, to jakaś biżuteria? To chyba popularny rodzaj prezentu dla kobiety na takie romantyczne okazje.
  • Odpowiedz
@ZaczynamNaZielono jak pomysł nie przychodzi od razu, to może bez wielkiej pompy. Życzenia, kwiatki, kolacja i do spania. Poza tym nie wiem, dlaczego to facet ma wyłącznie dbać o oprawę tego dnia a kobieta udawać, że absolutnie niczego się nie spodziewa i jest zaskoczona. Ale jak zapomnisz o takim dniu, to się okazuje że dobrze pamięta i też jest zaskoczona, ale negatywnie. Z kwiatkami właściwie też mam wątpliwości - jakieś takie oklepane
  • Odpowiedz
Co można kupić rózowej na 10 lecie ślubu?

Jak się za to zabrać?


Rocznica już za miesiac a ja nie mam pomysłu. Przecież termomixa jej nie kupię bo się wkurzy.


@ZaczynamNaZielono: wrecz jej pozew rozwodowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZaczynamNaZielono: Co roku na rocznicę kupuję jedną różę. 26 lat tak minęło. Na okrągłe rocznice chodziliśmy do restauracji. I to wszystko. Zawołaj co ci żona kupi na rocznicę, jestem bardzo ciekawy.
  • Odpowiedz