Wpis z mikrobloga

Część z Was niedługo może straci pracę, innym obniży się pensja. Część będzie miała więcej wolnego czasu niż kasy. Niektórzy zastanawiają się gdzie ulokować swoje oszczędności mimo tego, że nigdy się inwestowaniem nie interesowali, ale sąsiad mówił, że w kryzyzie trzeba (nie rób tego!) ;).

W związku z tym mam dla zainteresowanych propozycję. Zdałem sobie sprawę z tego w jak dobrej sytuacji jestem bo z 80% moich dochodów pochodzi z pasywnych źródeł, tylko z sieci. I teraz uważam, że jestem w stanie nauczyć praktycznie każdego tego jak zbudować sobie te 2-3-4 tys zł/mc pasywnej kasy z sieci nawet jeśli totalnie nie ma on o niczym pojęcia. Nie musisz programować, nie musisz pięknie pisać, nie musisz wyskakiwać z kasy, nie musisz znać się na budowie stron.

Jedyne co musisz to w miarę sprawnie poruszać się po internecie. Jeśli potrafisz założyć konto na wykopie, facebooku i masz emaila to się nadajesz.

Normalnie za poprowadzenie kogoś biorę kasę. Jest też kurs, który też kosztuje kilka stówek i nie mam interesu robić tego za darmo. Ale w obecnej sytuacji chciałbym zrobić wyjątek.

Jeśli ktoś rzeczywiście jest w potrzebie i ma ochotę zbudować sobie źródło dochodu dające w pełni pasywnie od kilku stówek miesięcznie do kilku tysięcy to niech się do mnie zgłosi.

I teraz, wiem jak to wygląda, więc od razu zaznaczę - nauczę Cię jak zbudować prosty, automatyczny biznes w sieci.

Żadnych:
- mlmów i avonów
- dropshippingów
- pokazywania ryja przed ludźmi na yt czy instagramie
- robienia z siebie celebryty w kursach mailowych
- klikania w maile i innych scamów
- forexów, bukmacherek czy systemów inwestycyjnych.

Jeśli jest coś z czym kojarzy Ci się "zarabianie w internecie" to to na pewno nie jest to :).

Nauczę się systemu i tego jak myśleć o pewnych sprawach i na bazie tej wiedzy możesz zarabiać jak chcesz. Twoja decyzja czy sobie otworzysz sklep internetowy czy stronę o kotkach, to jest bez znaczenia.

Zrobię to w 100% za darmo. Zostawię Ci namiary na mój numer konta i jeśli w ciągu kilku miesięcy zbudujesz sobie dochód, który Cię satysfakcjonuje to po prostu wpłacisz mi tyle kasy ile uważasz, że ta wiedza była dla Ciebie warta. Jesli 0 zł - trudno.

I teraz - jak wiem, że jest masa chętnych, którym nie chce się robić. Więc od razu powiem, żebyście to olali, ale i tak nie posłuchacie. Jeśli nie chcesz wkładać w coś chociaż kilku godzin tygodniowo to serio olej temat. Stracisz czas i mój i swój.

Jeśli siedzisz już w #seo czy innym ecommerce to też zbyt wiele nowego się nie dowiesz.

Nie mam pojęcia czy ktoś będzie zainteresowany czy nie. W związku z tym na razie zostawię po prostu dedykowanego maila, na który piszcie cokolwiek, żebym wiedział do kogo się odezwać: arrivalzwykopu@gmail.com

Nie będę w żaden sposób przetwarzał Twojego adresu, jedynie za jakiś czas się odezwę.

Jeśli będzie mało osób to postaram się każdemu pomóc bezpośrednio. Jeśli zgłoszeń będzie więcej to opakuję to w jakiś kurs (za darmo) i zrobimy sobie forum/grupę/slacka. Wtedy będę potrzebował 1-3 tygodni na ruszenie tego w sposób bardziej zorganizowany, ale do każdego kto wyśle maila się odezwę.

Nikogo do niczego nie namawiam. Tak jak wspomniałem, wierzę, że wielu osobom może się niedługo "pogorszyć" i warto zadbać o jakieś dodatkowe źródło dochodów.

Jeśli sam nie jesteś zainteresowany, ale znasz kogoś kto może być to też możesz mu polecić ten temat, nie ograniczam tego tylko do wykopków.

#praca #biznes #zarabianie #zarabianiewinternecie #inwestycje #inwestowanie
  • 41
@PfefferWerfer: Nie, żadnych klientów. Ciężko zbudowac dodatkowy dochód, który ma być pasywny i w którym trzeba ogarniać klienta. Dla mnie to się wyklucza.

Albo inaczej - ja chcę pokazać schemat myslenia, pewne procedury, ktore dzialaja u mnie juz od blisko 20 lat. Korzystając z nich mozesz w sumie zbudowac w sieci co chcesz - sklep, seo dla klientow, portal, kanal na yt.

Jednoczesnie sugeruję każdemu i sam lubię się skupiac na
@qbek: @cozzezeszwecji

Z jakiego powodu podejrzany? :) Robię to za free dla ludzi, którzy są w potrzebie (takie mam założenie). Nie namawiam, nikogo nie zmuszam, nie sprzedaję.

Napisałem wyżej:

Nauczę się systemu i tego jak myśleć o pewnych sprawach i na bazie tej wiedzy możesz zarabiać jak chcesz. Twoja decyzja czy sobie otworzysz sklep internetowy czy stronę o kotkach, to jest bez znaczenia.


Nie ma szczegółów branży bo nie ma konkretnej
Korzystając z nich mozesz w sumie zbudowac w sieci co chcesz - sklep, seo dla klientow, portal, kanal na yt.

Jednoczesnie sugeruję każdemu i sam lubię się skupiac na rzeczach bezobslugowych. Dużo bardziej cieszy mnie coś co daje np. 10k bez ruszania palcem niż 30k z męczeniem się z klientami i wszelkimi sprawami dotyczącymi tradycyjnych spraw biznesowych.


@Arrival: Dobra idea. Zgadzam się co do zalet przychodu pasywnego. Ale nie rozumiem, bo
@zino: Ja dałem tylko przykłady co można z tą wiedzą zrobić. To tak jakbyś się uczył np. seo. Mając umiejętność pozycjonowania możesz zbudować swój sklep, założyć swoją agencję albo stworzyć stronę zarabiającą pasywnie na adsensie. Kady sam wybiera w czym się czuje dobrze.
Ja będę zainteresowanych cisnął w kierunku rzeczy mniej dochodowych ale pasywnych. Jednocześnie mając tę wiedzę można robić cokolwiek innego w sieci.

Jeśli chodzi o kanały na YT to
@Arrival wszystko to brzmi jak jakaś magiczna wiedza, bardzo jestem ciekaw tego o czym piszesz. Maila oczywiście napisałem, kiedy mogę liczyć na jakiś odzew? Jedno pytanie, czy to o czym piszesz jest legalne? Czy może jednak aby zbudować taki pasywny dochód trzeba lekko naginać prawo?
@akrylko: Jeszcze raz zaznaczę to co napisalem wyżej. Ja chcę pokazać Wam jak to działa, chcę pokazać jak zbudować stronę, ściągnąć na nią odwiedzających i jak na nich zarabiać. Wszystkie te rzeczy może zrobić laik własną pracą praktycznie za darmo. Można też wszystko zlecić za kasę, ale zakładam, że osoby w trudniejszej sytuacji nie chcą inwestować i ryzykować.
A to czy użyjesz tej wiedzy to zbudowania zarabiającego bloga o kotkach czy
@Arrival: Na yt przeglądałem kiedyś filmy o zarabianiu w sieci po angielsku, było wiele pomysłów, m.in. coś w rodzaju skalpowania - skupowanie i odsprzedanie na Amazon, czy robisz co pewien czas przegląd takich pomysłów. Było tego na tyle dużo, że skończyłem na przeglądaniu, nie będąc pewnym, który kierunek jest warty zaangażowania.
@zino: 99% tych "pomysłów" chce cię na coś naciągnąć. Wszystko fajnie wygląda w teorii. Znajdź sobie produkt na aliexress, wrzuc go na amazon i wystaw na aliexpress i zarabiaj hajs. A szczegoly w moim poradniku za 999$ ;).
Nie twierdzę, że takie rzeczy nie dzialaja bo ludzie sie dorabiaja, ale to nie są sprawy dla amatora.

To co ja chcę pokazać to coś z czym może ruszyć dosłownie każdy. Może mniej