Wpis z mikrobloga

Według tego obrazka pociąg i tak zrobi pętlę, więc są dwie opcje: najpierw rozjedzie ludzi, a potem ekonomię..lub najpierw rozjedzie ekonomię, a potem ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@snus_meal: tylko zanim zacznie rozjeżdżać ludzi może się pojawić hamulec awaryjny w postaci szczepionki albo skutecznego leczenia - o czym wszyscy piewcy ekonomi ponad życie raczą zapominać
megawatt - > Według tego obrazka pociąg i tak zrobi pętlę, więc są dwie opcje: najpie...
  • Odpowiedz
@megawatt: Ja się nie pokusiłem o komentarz w sumie, a opisałem obrazek. Ale jeśli chodzi o szczepionkę, to jej nie ma i nie będzie przez najbliższe kilka miesięcy minimum. Jej stosowanie u ludzi też zajmie chwilę. A ekonomonów mało to interesuje, bo świat został sparaliżowany i nawet gdyby od jutra wirus zniknął, to skutki tego paraliżu będą odczuwalne przez lata. Pośrednio też kryzys=więcej samobójstw, szczepionka nie pojawi się tak szybko
  • Odpowiedz
@Dutch: Masz jakieś źródło tych rewelacji? Według najbardziej optymistycznych szacunków sama śmiertelność to 6 na 1000 osób, w mniej optymistycznych - 3 na 100
  • Odpowiedz