Wpis z mikrobloga

Wykopowi efemowicze, Pamiętacie może taką serię jak fifa manager? ja dawno temu coś tam w to grałem ale już zbyt wiele nie pamiętam na temat tej serii, pamiętam jedynie że istniały tam elementy charakterystyczne bardziej dla simsów niżli dla piłkarskich managerów, a także że musieliśmy się zajmować również rzeczami które są bardziej elementem pracy prezesa niż trenera, co obecnie wydaję mi się czymś bardzo fajnym. Jednakże niektórzy piszą że w kwestiach typowych dla piłkarskich menadżerów seria była bardzo słaba i nie miała choćby startu do efema, prawda to? bo w sumie chętnie bym sobie odświeżył którąś gierkę z tej serii.
#fm2020 #fifamanager #gry #footballmanager #fm20
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ortalionowy_Rycerz: Fifa Manager, a wcześniej nazywało się to Total Club Manager. Dużo słabsze od FM-a, ale jeśli dobrze pamiętam, można było sobie to jakoś zintegrować z Fifą i oglądać mecze. Do tego tak jak piszesz, elementy charakterystyczne dla simsów, można było sobie kupować mieszkania, samochody, dzieła sztuki, nawet tytuły szlacheckie :)
  • Odpowiedz
@Ortalionowy_Rycerz: gralem chyba w 13 ale fajna byl, jednak ogladanie meczu w innym trybie niz symulacja zajmowalo dla mnie ekstrelamnie duzo czasu, fm szybszy byl pod tym wzgledem, ale sporo gierkowalem raczej do 2014 roku wiec nowe fmy mi sa totalnie nieznane
  • Odpowiedz