Wpis z mikrobloga

Kurła wszędzie czytam, że ludzie się nudzą, sprzątają całe mieszkanie, gotują. Jakim cudem?

Nie wychodzę z domu drugi tydzień. Dla mnie doba nadal za krótka, rzeczy do zrobienia "na już" przybywa, część trzeba odłożyć na później, a tu jeszcze jakieś sprzątanie. Codziennie o 22 kładę się tak wykończona po całym dniu, że nie mogę zasnąć.

Naprawdę nie wiem co by musiało się stać, żebym zaczęła się nudzić.

#koronawirus #gorzkiezale #zalesie #patologiazewsi #studbaza #studia #logikarozowychpaskow
  • 14
@hang_the_DJ: Zawsze mnie bawią osoby, które mówią że na ich studiach to taki #!$%@? i tylko uczelnia-nauka w domu ew. zajęcia kliniczne. A później się okazuje, że na tym samym kierunku są osoby, które potrafią kończyć studia, w tym czasie być na paru programach studenckich, mieć wakacje, dodatkową pracę, różne hobby i jeszcze znajdują czas na melanż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Matemit: Jakbyś miał anemie to nie byłoby ci do śmiechu xD Dla mnie była/jest męka. Więcej czasu przeznaczałem na naukę niż inni. Mogłem całe dnie siedzieć nad materiałem, a i tak zapamiętało się 1/5 materiału, bo nie szło się skupić. #!$%@? sprawa.